PromocjeZa darmo

Darmowe lodowisko od Kinder

darmowe słodycze od kinder

mBank uruchomił bezpłatne lodowiska w całej Polsce. Z kolei Kinder rozdaje bilety dla osób, które wezmą udział w ich najnowszej promocji.

W promocji Kinder bierze udział blisko 40 lodowisk w całej Polsce. Aby wziąć udział w promocji i otrzymać bezpłatne bilety na wybrane lodowisko, należy zakupić 3 opakowania Kinder Pingui. Należy zachować opakowania i okazać je na lodowisku obsłudze. Dodatkowo nalezy z dedykowanej strony promocji pobrać dedykowany dla każdego lodowiska specjalny kod. Biorąc udział w promocji otrzymuje się 2 bilety – 1 bilet dla dziecka i 1 bilet dla opiekuna (dorosłego).

Warto zwrócić uwagę, że na niektórych lodowiskach objętych kampanią promocyjną, znaleźć można sprzęt od Kinder Pingui do bezpiecznej nauki jazdy na łyżwach.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Pula darmowych biletów na lodowiska to aż 20 000 sztuk. Promocja trwa do końca ferii w danym województwie.

Uwaga: liczba biletów ograniczona. Pełna lista lodowisk biorących udział w promocji znajduje się na stronie internetowej akcji.

O marce Kinder

Kinder to marka, która na rynku istnieje już od ponad 40 lat. Powstał w 1946 roku. Obecnie należy do koncernu Ferrero. Najbardziej znanym produktem jest Kinder niespodzianka. Oprócz tego porfolio produktów składa się z takich pozycji jak Kinder Joy, Kinder Choko-Bons, Kinder Bueno, Kinder Delice, Kinder Mleczna Kanapka, Kinder Pingui, Kinder Country, Kinder Maxi King.

Darmowe bilety na lodowisko info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Chciala bym pojezdzic sobie z synem na lyzwach, pozdrawiam

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje