Za darmo

Darmowe lody Ben & Jerry od Wolt

darmowe lody od ben & jerry

Wolt wspólnie z marką lodów premium Ben & Jerry zorganizował dzień Ice Cream Now, w którym można po wprowadzeniu kilku kuponów zamówić darmowe lody tej marki. Promocja trwa tylko i wyłącznie do końca 9 maja 2023 roku.

Aby skorzystać z promocji Ben & Jerry oraz Wolt należy posiadać konto w Wolt. Jeśli jeszcze go nie posiadacie zapraszam do skorzystania z promocji dla nowych kont i założenia nowego konta według instrukcji. W ramach tej promocji można zgarnąć do 40 PLN na zamówienia.

Posiadacze aktywnego konta w Wolt aby skorzystać z promocji muszą wprowadzić następujące kupony w swojej aplikacji:

darmowe-probki-bebilon

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • ZAKUPYLM
  • MISTRZOWIE10
  • LODYWIOSNA15

Wprowadzenie powyższych kuponów pozwoli na aktywacje bonusów o łącznej wartości 40 PLN. Ceny zestawów z lodami zaczynają się od 31,99 PLN. W celu zapoznania się z ofertami należy wejść w szczegóły oferty kuponu LODYWIOSNA15. Wówczas wyświetli się lista lokalizacji, w których można skorzystać z promocji oraz zestawy promocyjne biorące udział w akcji Ice Cream Now. Korzystając z promocji w dniu 9 maj 2023 otrzymamy wyjątkową okazje na wyzerowanie wartości zamówienia w przypadku wybranych zestawów z lodami poniżej 40 PLN wraz z dostawą.

Smacznego!

Darmowe lody w Wolt info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo