Darmowe próbkiZa darmo

Darmowe lody Ben & Jerry

darmowe lody od ben & jerry

Lodożercy mają ostatnio sporo powodów do zadowolenia. Niedawno informowaliśmy o promocji cash back z lodami Big Milk, Hagen Dazs oraz promocji patyczkowej.

Tym razem najnowsza promocja dotyczy lodów Ben & Jerry. Promocja związana jest z Free Cone Day Ben & Jerry’s. W tym dniu, we wszystkich krajach, w których marka jest obecna, organizowane są specjalne wydarzenia, podczas których ich uczestnicy mogą za darmo spróbować lodów oraz wziąć udział w jednej z wielu atrakcji.

W ramach akcji można otrzymać między innymi darmowe kubełki lodów o gramaturze 100 ml (mały kubełek) do każdego zamówienia złożonego w KFC Dostawa.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Darmowe lody dostępne są w 5 smakach:

  • Ben & Jerry Strawberry Cheesecake,
  • Ben & Jerry Peanut Butter Cup,
  • Ben & Jerry Cookie Dough,
  • Ben & Jerry Chocolate Fudge Brownie,
  • Ben & Jerry Caramel Chew Chew.

Dowożone są losowo. Osobiście otrzymałem od Pizza Hut smak Ben & Jerry Cookie Dough.

Lody Ben & Jerry zawitały do Polski oficjalnie w 2017 roku za sprawą firmy Unilever. Ben & Jerry’s to marka stworzona w 1978 roku przez dwójkę przyjaciół: Bena Cohena i Jerry’ego Greenfielda. Dostępna w ponad 30 krajach na całym świecie, charakteryzuje się nie tylko bogatymi dodatkami, jak przykładowo wielkie kawałki ciasteczek, czekoladki czy gęste sosy, ale także wyjątkową starannością w doborze składników pod kątem jakości oraz misją w zakresie odpowiedzialności społecznej. Strategia marki opiera się na promocji wartości związanych ze zrównoważonym rozwojem i Sprawiedliwym Handlem, wyrażonych w podejściu do pozyskiwania surowców oraz wpływu na środowisko.

Aby skorzystać z promocji należy złożyć dowolne zamówienie w 1 z restauracji biorących udział w promocji:

Zamówienia należy składać przez KFC Dostawa.

Promocja z darmowymi lodami Ben & Jerry trwa do wyczerpania zapasów r.

Darmowe lody Ben & Jerry info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. No juz zapierdalam do trójmiasta stać w kolejce 3h po jakiegoś durnego loda.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki