Za darmo

Darmowe maseczki do twarzy od Ziaja

darmowe kosmetyki od ziaja

DYSKUSJA

Ziaja zorganizowała kolejne testowanie. Tym razem można zgarnąć za darmo zestaw wegańskich maseczek do twarzy.

W ramach testowania można otrzymać 1 z 200 kosmetyków od Ziaja. Tym razem za darmo Ziaja rozdaje Maseczka do twarzy z kwasem hialuronowym.

Sama maseczka Ziaka z kwasem hialuronowym to innowacyjna linia czterech wegańskich kosmetyków, które łączą w sobie właściwości delikatnego peelingu i odżywczej maseczki z kwasami. Ich gęste, odżywcze formuły opierają się w aż 90% na składnikach naturalnych, co czyni je idealnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji dla każdego rodzaju i typu cery. Wyróżniają się obecnością kwasów: elagowego, glikolowego, hialuronowego oraz AHA, które mają na celu poprawę kondycji skóry poprzez wygładzenie, nawilżenie, rewitalizację i odświeżenie. Dodatkowo, intrygujące i różnorodne zapachy, kremowe konsystencje oraz niezwykłe połączenie maseczki z peelingiem sprawiają, że ich stosowanie to prawdziwa przyjemność i pobudzający zmysły rytuał.

Wartość maseczki Ziaja w drogerii to ok. 22 PLN. W ramach testowania Ziaja ma do rozdania ich aż 200. Rekrutacja do testowania kosmetyków trwa do 24 września 2023 r.

Aby wziąć udział w testowaniu Ziaja należy przejść na dedykowaną stronę w Klubie Ekspertek Oferminin i zapisać się do testowania. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrani testerzy, którzy otrzymają za darmo kosmetyki Ziaja. Udział w testowaniu jest całkowicie bezpłatny, a wszelkie koszty (w tym wysyłki) pokrywa organizator.

O marce Ziaja

Marka Ziaja jest jedną z bardziej popularnych marek kosmetycznych. To polska marka, która działa od 1989 r. Firma została założona przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Łącznie na rzecz marki Ziaja pracuje dziś w całej Polsce 700 osób. Marka Ziaja oferuje produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Testowanie maseczek Ziaja info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
3
Kocham
2
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo