Za darmo

Darmowe maseczki ochronne

jak zrobić żel antybakteryjny i maskę ochronną na koronavirus

DYSKUSJA

W dobie zarazy i koronawirusa nastąpił ogromny deficyt środków ochrony osobistej jak maseczki czy płyny antybakteryjne. Jakiś czas temu opisaliśmy wam sposób na samodzielne zrobienie płynu antybakteryjnego oraz uszycie maseczki ochronnej. Tym razem przedstawiamy stronę, na której można zamówić darmowe maseczki.

Powstał specjalny serwis dedykowany tym, którzy najbardziej potrzebują maseczek: służbie zdrowia, służbom publicznym, urzędnikom. Założeniem projektu jest dostarczenie minimum 10 milionów sztuk. Maseczki na twarz dystrybuowane w ramach akcji są bezpłatne, ale nie są darmowe. Rozdawana ich ilość jest dokładnie taka na ile wystarczy środków zebranych od Sponsorów i Darczyńców.

W związku z wyjątkową sytuacją apelujemy o nie składanie zapotrzebowania na wyrost i na zapas. Prosimy kierować się zasadą, jedna osoba, jedna maska. Prosimy, aby ilości zawarte w zapotrzebowaniu były zgodne z liczbą ludności widniejącą w systemie gospodarki odpadami.

Sama maseczka na twarz dystrybuowana w ramach akcji jest wielorazowego użytku i nie jest wyrobem medycznym. Darmowe maseczki wspomagają ograniczenie kontaktu rąk z twarzą i rozprzestrzenianie się aerozolu wydychanego przez użytkownika maseczki (katar, kaszel). Warto jednak pamiętać, że maseczka może ograniczyć niebezpieczeństwo zarażenia, nie zapewnia jednak pełnej ochrony przed drobnoustrojami
i wirusami.

Maseczkę można używać przez 2 godziny. Po dwóch godzinach należy ją oczyścić lub zmienić na nową.

Na ten moment dzięki projektowi Maseczki Dla Polski wyprodukowano już ponad 280 tysięcy maseczek.

Aby zgłosić zapotrzebowanie na maseczkę należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz. Maseczkę może zamówić samorząd lokalny i instytucje.

Darmowe maseczki ochronne info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Poproszę o 2 maseczki dla mnie i mojego syna, muszę jeździć codziennie do pracy, a jednorazowe już mi się skonczyly

  2. Proszę o dwie maseczki dla mnie i dla mojej babci, o którą się bardzo martwię.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo