Za darmo

Darmowe maszynki do golenia od Gillette

darmowe maszynki do golenia od gillette

DYSKUSJA

Trwa testowanie z Everyday, w którym można na obecnym etapie otrzymać za darmo maszynkę do golenia Gillette.

Rekrutacja do testowania maszynek Gillette odbywa się dla produktu: Gillette Mach3 Charcoal 2Up i Gillette Series oczyszczający żel do golenia z aktywnym węglem 200 ml

Gillette Mach3 Charcoal 2Up to męska maszynka do golenia z 3 ostrzami, przeznaczona do klasycznego dokładnego golenia. 3 maszynka do golenia dla mężczyzn jest wyposażone w udoskonalony, dla gładszego golenia pasek nawilżający z węglem aktywnym. Udoskonalona, stylowa rączka maszynki do golenia w kolorze węgla zapewnia niezawodny chwyt oraz dokładne golenie.

W celu wzięcia w testowaniu Gillette należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić ankietę rekrutacyjną. Wcześniej należy posiadać konto w serwisie Everydayme i zalogować się na nie. Organizator testowania wymaga udzielenia odpowiedzi w krótkiej ankiecie, wybrania wariantu produktu, który chce się przetestować oraz napisania dlaczego właśnie ty powinieneś otrzymać daną maszynkę. Rekrutacja trwa do 16 października 2023 r. Pula darmowych maszynek to 20 sztuk. Wartość każdego z zestawów to 90 PLN.

Maszynki Gillette zostaną wysłane całkowicie za darmo do osób, które pozytywnie zakwalifikują się do dalszego etapu.

O marce Gillette

Marka Gillette należy do koncernu Procter & Gamble. Markę pierwotnie założył King C. Gillett w Bostonie w USA. Gillett był wynalazcą maszynki do golenia z wymiennymi ostrzami, na którą uzyskał patent. Według wycen firmy BrandFinance marka Gillette 7,8 mld dolarów. W ofercie Gillette są taki produkty jak Gillette Fusion, Gillette venus, Gillette Mach3, Gillette Blue, Gilllette Sensor, Gillette Alta, Gillette Trac, Gillette Techmatic.

Testowanie maszynek Gillette info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

  1. Czesc. Nietey nie działa link do testowania tych maszynek do golenia.

    1. @weronika poprawione

  2. Mam problem z doborem odpowiedniej maszynki do golenia nie stać mnie na kupno nowych i testowanie .Byłbym mile zaskoczony mogąc wypróbować wasz produkt. Marcin.

  3. Chciałabym przetestować wasz produkt.Szukam dobrych maszynek do golenia.Pozdrawism

  4. Witam szukam odpowiedniej maszynki do golenia którym bym mógł się golić mogłbym dostać na próbę żebym mógł przetestować wasz produkt.

  5. Chcialbum sprobowac Waszego produktu.Golilem sie roznymi masynkami i mam duzy praktyke

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo