Za darmo

Darmowe maszynki Sword Hydro Connect 5 od Wilkinson

darmowe maszynki do golenia wilkinson

DYSKUSJA

Kolejna duża akcja z rekrutacją do testowania. Tym razem coś ciekawego dla mężczyzn (tego rodzaju akcji jest jak na lekarstwo) – maszynki Wilkinson Sword Hydro 5.

Maszynki do golenia Wilkinson Sword Hydro 5 to systemowa maszynka z pojemnikiem z żelem nawilżającym zapewniającym 40% mniej tarcia niż w przypadku paska nawilżającego Quattro. Konstrukcja maszynki Wilkinson pozwala na nawilżanie skóry od razu przy każdym goleniu. Idealnie dokładne golenie zapewniane jest dzięki 5 ostrzom. Co ciekawe – ostrza tego typu pasują nie tylko do maszynek Wilkinsona. Są bardziej uniwersalne i można je stosować z niektórymi produktami Gillette. Maszynki kosztują w markecie ok. 40 PLN.

Rekrutacja do darmowego testowania maszynek Wilkinson przeznaczona jest dla mężczyzn i trwa do 30 sierpnia 2023 r. Aby zgłosić się do testu należy posiadać konto w serwisie TRND i zgłosić się do udziału w projekcie poprzez wypełnienie odpowiedniej ankiety profilującej. Należy w niej odpowiedzieć głównie na pytania związane z codzienną toaletą oraz goleniem.

Pula wszystkich darmowych zestawów Wilkinson wynosi aż 750 sztuk.

O firmie Wilkinson

Wilkinson to firma, która od ponad 100 lat specjalizuje się w produktach do golenia. Wcześniej produkowała szable. Od 1898 produkty przeznaczone były wyłącznie dla mężczyzn. Obecnie portfolio marki obejmuje także maszynki do golenia dla kobiet.

Testuj z Wilkinson info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

  1. Dobra firma i jakosc

  2. Strona nie istnieje lub nie masz do niej dostępu. :(

    1. @Natalia alternatywnie możesz spróbować się zalogować.

  3. ankieta wypełniona, zobaczymy czy się załapie :)

  4. no właśnie taki komunikat wyskakuje jak jestem zalogowana

    1. @Natalia możliwe że dlatego iż jesteś kobietą. Akcja dla mężczyzn.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo