Za darmo

Darmowe McMuffiny Farmerskie w McDonald’s

Promocja mcdonald's

Świetna akcja promocja w znanej sieci fastfoodów McDonald’s. To już druga edycja! Otóż teraz każdy, kto odwiedzi restauracje McDonald’s w godz. 7-8 rano będzie mógł zamówić za darmo McMuffina Farmerskiego. Studenci już się cieszą!

Darmową kanapkę McMuffin do kawy może otrzymać każdy klient restauracji McDonald’s. Wystarczy w okresie promocji odwiedzić wybrany punkt z ofertą śniadaniową i kupić dowolną kawę lub herbatę. W przypadku dokonania zakupu w kasach McCafé, otrzymamy kupon promocyjny upoważniający do odbioru darmowej kanapki.

Kanapka McMuffin Farmerski składa się z tostowej bułki, wieprzowiny, topionego sera cheddar i sosu musztardowo-chrzanowego.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Promocja McDonlads potrwa od 14 do 18 maja 2018 r., a o całej akcji zostali już poinformowani pracownicy w swoim pracowniczym serwisie extranet.

Nie wszystkie restauracje są otwarte w tych godzinach, więc przed porannymi odwiedzinami upewnijcie się, że dany lokal jest już otwarty.

Pamiętajcie – jednej osobie przysługuje tylko jedna darmowa kanapka, a do darmowej kanapki prawo mają osoby, które ukończyły 13 lat. W innym wypadku, do pobrania McMuffina Farmerskiego za darmo będzie potrzebna zgoda opiekuna.

Regularna cena McMuffina Farmerskiego to 4,99 PLN.

Przypominamy, że w ubiegłym roku sieć restauracji McDonald’s zaskoczyła swoich klientów podobnymi akcjami: rozdawano darmową kawę, a kilka miesięcy temu – również darmowe Jalapeno Burgery.

Patrząc na poprzednie akcje promocyjne, zwiastujemy ogromny sukces najnowszemu pomysłowi sieci McDonald’s. Oby tylko pracownicy poradzili sobie z kolejkami i dużą ilością wygłodniałych klientów.

Darmowy McMuffin w McDonalds info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Bardzo dobra promocja ;)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo