Za darmo

Darmowe minuty na przejazd hulajnogą od Tier

darmowe minuty dzięki kuponom na hulajnogi odtier

DYSKUSJA

Tier wchodzi do Polski i udostępnił z tej okazji dla wszystkich nowych klientów usługi wynajmu hulajnogi darmowe przejazdy.

Hulajnogi Tier to nowy projekt, który wystartował w Polsce. Na swojej stronie internetowej piszą sami o sobie, że „”TIER daje Ci swobodę odkrywania Twojego miasta i dotarcia tam, gdzie chcesz, w inteligentny, bezpieczny i zrównoważony sposób. Nasze przejażdżki są wygodne i neutralne dla klimatu oraz pozwalają poczuć rytm Twojego miasta we właściwym tempie. Wznieś sie na wyższy poziom z TIER – omijaj korki, omijaj tłumy i dotrzyj na miejsce w dobrym nastroju.”

hulajnogi tier wypożycz na minuty

Tier działa w całej Europie, a od niedawna także w Polsce. Hulajnogi Tier znaleźć można w takich miastach jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Kraków, Szczecin i Warszawa.

Początkowo na start Tier rozstawił w miastach ponad 500 hulajnóg, a kolejne są już planowane. Docelowo pod koniec 2021 roku ma być ich już 10 000.

Co ciekawe – oferta Tier w pewnym sensie jest unikatowa na tle konkurencji. Kluczowym wyróżnikiem jest to, że wszystkie e-hulajnogi TIER są wyposażone w wymienne baterie, dzięki czemu łatwiej się je ładuje i serwisuje. Ponadto hulajnogi Tier wyróżniają sie podwójnymi hamulcami i większymi kołami, dzięki czemu bezpieczeństwo i komfort jazdy jest lepszy niż u konkurencji. Każda hulajnoga Tier wyposażona jest także w dedykowany uchwyt na smartfon, który umożliwia bezprzewodowe ładowanie telefonu podczas jazdy.

hulajnogi tier kupony rabatowe

Aktualny cennik wynajmu hulajnogi na minuty to 0,45 PLN za każdą minutę. Za odblokowanie hulajnogi Tier pobiera opłatę 1 PLN.

16 darmowych minut na start

Rejestrując się w Tier z dedykowanego odnośnika można otrzymać aż 16 darmowych minut i 2 odblokowania na start. Jest to odpowiednik ok. 10 PLN do wykorzystania na pierwsze przejazdy.

Kupony – Nawet 40 minut jazdy Tier za darmo

W ramach promocji Tier po aktywacji kodu „TIERPOLSKA” można otrzymać 2 odblokowania hulajnóg oraz aż 40 minut jazdy w gratisie. Kupon ważny jest do końca 30 maja 2021 r.

darmowe hulajnogi tier - kupon

Kupon aktywuje się w aplikacji w zakładce „darmowe przejazdy”. Aby ją odblokować należy potwierdzić swoje konto i podać dane karty kredytowej na poczet przyszłych płatności za przejazdy.

O Tier

Tier Mobility ma swoją główną siedzibę w Berlinie i obecnie działa w ponad 95 miastach w 12 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Darmowe minuty na start Tier info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo