Cash backPromocje

Darmowe mleko roślinne od Alpro [promocja cash back]

darmowe mleko roślinne alpro

DYSKUSJA

Alpro wprowadziło na polski rynek nowe mleko roślinne. W związku z tym jest szansa na zdobycie go za darmo w ramach promocji cash back. Warunki promocji przedstawiamy poniżej.

Alpro PSST!… TO NIE MLEK* – tak nazywa się najnowszy produkt marki Alpro. Według producenta jest to w 100% roślinny, wyprodukowany z owsa produkt. Posiada bogaty i kremowy smak. Mleko Alpro zawiera 3,5 % tłuszczu. Smakuje prawie jak mleko i można go używać jak mleka: świetnie nadaje się do kawy, płatków, smoothie, owsianki lub do picia prosto ze szklanki.

Mleko w sklepie kosztuje ok. 7 PLN. Można je zakupić w Biedronce, Carrefourze lub Netto. Pula darmowych produktów Alpro to 300 zwrotów dziennie. Maksymalny zwrot za mleko Alpro to 12,99 PLN. Promocja trwa do 30 listopada 2022 r.

darmowe mleko sojowe alpro promocja cash back

Aby wziąć udział w promocji cash back i otrzymać darmowe mleko roślinne Alpro należy zakupić w dowolnym sklepie produkt Alpro PSST!… TO NIE MLEK* i zachować paragon. Następnie na dedykowanej stronie internetowej należy zarejestrować zakup podając niezbędne dane. Na weryfikacji organizator przekaże zwrot za zakup na konto bankowe.

O Alpro

Alpro to europejska firma z siedzibą w Wevelgem w Belgii, która sprzedaje organiczne i nieorganiczne, niemodyfikowane genetycznie produkty roślinne, takie jak żywność i napoje z soi, migdałów, orzechów laskowych, orzechów nerkowca, ryżu, owsa lub kokosa.

Darmowe mleko Alpro info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

  1. Właśnie otrzymałem informację – Twoje zgłoszenie zostało zweryfikowane jako prawidłowe.

    Kwota zwrotu: 10.47 PLN

    Wszystkie nagrody w Promocji zostaną wydane do dnia 30 listopada 2022 r.

  2. Właśnie robię nockę w alpro żeby wam to mleko porozlewać

  3. wszystko ekstra ale obeszłam i objechałam wszystkie sklepy w okolicy i nigdzie nie mogę dostać tego wariantu… jakieś wskazówki? wysłałam już nawet zapytanie do firmy ale brak odpowiedzi niestety.

    1. @Aleksandra osobiście kupowałem w Carrefour.

  4. Ja dostałam maila, że nagrody będą przyznawane do 31.12.2022, więc chyba każdemu inaczej piszą.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back