Darmowe próbki

Darmowe naklejki na komputer / laptop od Intel

darmowe naklejki od intel

DYSKUSJA

„Intel Inside” to jedno z najbardziej znanych haseł reklamowych w świecie technologii. Procesorów Intela używa większość laptopów i komputerów na rynku. Teraz dla właścicieli komputerów z technologią Intela wyciąga rękę ten producent procesorów.

Akcja adresowana jest przede wszystkim do osób, które posiadają starsze komputery lub utracili naklejkę z logo Intela, która standardowo znajduje się na obudowie laptopa i komputera.

Intel pozwala właścicielom komputerów i laptopów z ich procesorem zamówić darmową naklejkę na swój sprzęt.
Standardowo w przypadku pudełkowanego procesora Intel etykieta z logo Intel Inside jest umieszczona wewnątrz każdego pudełkowanego procesora Intel w momencie zakupu. Etykieta „odklej i przyklej” znajduje się na odwrocie karty gwarancyjnej.

Jednak jeśli w niewyjaśnionych okolicznościach utraciliśmy taką etykietę lub po prostu uległa zniszczenia można złożyć wniosek o jej wymianę. Do tego celu potrzebne są następujące czynności:

Odszukaj i zeskanuj dowód własności sprzętu – może to być faktura, paragon lub list przewozowy systemu z procesorem Intel. Przekazując firmie Intel dowód zakupu, zgadzasz się, że firma Intel może skontaktować się z wydawcą w celu weryfikacji.

Wypełnij i prześlij formularz żądania wymiany etykiety procesora Intel na dedykowanej stronie internetowej. W formularzu w języku angielskim należy podać swoje imię, nazwisko, dane adresowe, wskazać kraj wysyłki (Poland), telefon kontaktowy (z +48), podać powód wymiany etykiety oraz wybrać rodzaj interesującej nas naklejki Intela. Po weryfikacji formularza naklejki powinny być dostarczone za darmo w ciągu 2-3 tygodni.

Uwaga: formularz na stronie Intel należy wypełnić w języku angielskim.

O firmie Intel

Intel rozpoczął działalność 18 lipca 1968 roku w mieście Santa Clara przez Roberta Noyce’a oraz Gordona E. Moore’a. Obecnie produkty Intela polecane są na całym świecie, wyznaczając standardy w dziedzinie nowych technologii. Pozytywne opinie i recenzje związane są przede wszystkim z ciągłym usprawnianiem przygotowywanych układów. Korzystają z nich zarówno użytkownicy domowi, gracze oraz profesjonaliści. Intel to jednak nie tylko procesory. Firma produkuje również między innymi topowe płyty główne, układy graficzne, chipsety, pamięci flash oraz sprzęt sieciowy. Wszystkie rozwiązania przygotowywane są z myślą o poszerzaniu możliwości inteligentnych technologii oraz powiększaniu jakości życia konsumentów na całym świecie.

Darmowe naklejki Intel info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki