Za darmo

Darmowe naklejki od Bla Bla Car

blablacar darmowe naklejki

Dziś pisaliśmy o możliwości otrzymania 100% zwrotu za przejazd przy udziale serwisu Bla Bla Car. Tym razem spieszymy poinformować o możliwości zdobycia darmowych naklejek z logo Bla Bla Car.

Darmowe gadżety z logo Bla Bla Car można zamówić pod warunkiem, że posiada się konto w tym serwisie. Należy mieć w profilu uzupełniony adres zamieszkania / pocztowy. Wówczas zostanie odblokowana opcja zamówienia naklejek.

darmowe naklejki bla bla car

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Naklejki można między innymi nakleić na tylną klapę samochodu i tym samym poinformować inne osoby, że mogą z Wami pojechać za pośrednictwem serwisu Bla Bla Car.

Wysyłka naklejek jest całkowicie darmowa. Są one wysyłane na adres podany w ustawieniach konta. W zestawie są 2 naklejki. Link do zamówienia sticker’ów znajduje się na dole wpisu.

O Bla Bla Car

BlaBlaCar to największy europejski serwis łączący kierowców dysponujących wolnymi miejscami z osobami szukającymi transportu. Serwis ma za zadanie obniżać koszty podróży i łączyć kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę. Każdy kierowca ma swój profil, który jest potwierdzony przez obsługę serwisu. Dodatkowo każdy podróżujący może wystawić opinię kierującemu.

Zamów darmowe naklejki info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo