Za darmo

Darmowe naklejki od Google Pay

promocja z google pay

Google wspiera małe biznesy i umożliwia zamówienie darmowych naklejek z logo Google Pay.

Darmowe naklejki od Google to świetny pomysł by w prosty sposób poinformować klientów, że w danym miejscu akceptowane są płatności zbliżeniowe. Można je w łatwy sposób umieścić przy kasie, na drzwiach wejściowych, oknie czy posiadanych terminalach płatniczych.

darmowe naklejki google pay dla firmy

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Google Pay to usługa płatności mobilnych stworzona przez Google, umożliwiająca użytkownikom dokonywanie płatności za pomocą smartfona. Dzięki niej można przechowywać karty płatnicze, lojalnościowe czy bilety, korzystając z aplikacji mobilnej. Jest to wygodna i szybka metoda płatności, która stara się zapewnić bezpieczeństwo danych poprzez różne metody uwierzytelniania, takie jak PIN czy identyfikacja biometryczna. Usługa ta jest szeroko stosowana w wielu krajach na całym świecie, umożliwiając użytkownikom płacenie w sklepach stacjonarnych, online czy nawet przesyłanie pieniędzy bezpośrednio między użytkownikami.

Darmowy zestaw naklejek od Google składa się z następujących elementów:

  • 5 naklejek na kasę
  • 2 naklejki dwustronne na okna
  • 9 naklejek na terminale

Zestaw gadżetów – naklejek Google Pay wygląda w następujący sposób:

zestaw bezpłatnych naklejek google pay

Aby zamówić darmowy gadżet od Google należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić podstawowy formularz z danymi do wysyłki. Należy także określić ile zestawów naklejek nas interesuje. Dostawa naklejek Google Pay realizowana jest za darmo.

darmowe naklejki google pay

Naklejki Google Pay info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
2
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo