Darmowe próbkiZa darmo

Darmowe napoje Ekipa

darmowe próbki napojów od ekipa

Ekipa wyruszyła w tour i rozdaje swoje napoje w puszkach całkowicie za free. W wybranych lokalizacjach porusza się 25 samochodów Ekipy, które rozdają brandowane napoje znanych Youtuberów.

Na stronie internetowej promocji przeczytać można: „Jedziemy w Polskę! Złap jeden z 25 samochodów w Małopolsce lub na Śląsku i odbierz od nas zestaw puszek z napojem KORAL EKIPA!”

Darmowe napoje Koral Ekipa rozdawane są w wybranych miastach w Małopolsce i na Śląsku.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

darmowe napoje ekipy samochód

Same napoje trafiły do sklepów na początku października. Czy będzie to kolejny hit Ekipy po sukcesie strzelających lodów? Napoje Ekipa powstały na fali inspiracji lodami Koral-Ekipa. Dostępne są w puszkach z logo Ekipy, a produktuje je Krynica Vitamin. Dystrybucją zajmuje się Koral. Napoje Ekipy dostępne są w puszkach o pojemności 250 ml w dwóch wersjach kolorystycznych – każda z nich smakowo i graficznie nawiązuje do lodów: orzeźwiające oranżady gazowane o smaku cytrynowym i truskawkowym. W sklepach jeden napój Ekipy kosztuje 4-5 PLN.

Napoje Ekipa – Jaki skład?

Skład Napoju Ekipa o smaku cytryny: woda, cukier, dwutlenek węgla, sok cytrynowy odtworzony z koncentratu 3,6 proc., regulator kwasowości, kwas cytrynowy, aromat, barwnik: karoteny.

Skład Napoju Ekipa o smaku truskawki: woda, cukier, dwutlenek węgla, regulator kwasowości, kwas cytrynowy, aromat, barwnik: koncentrat soku z czarnej marchwi.

Darmowe napoje Ekipa info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. MMMM sok z czarnej marchwi …. – pychota :D – po taniości polecieli a kosza za to 5 zł ?

  2. Ja tam nie widzę w tym nic dobrego. Lodów Ekipy też ani razu nie spróbowałem. Zwykła promocja youtuberów dla dzieciaków.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki