Darmowe próbki

Darmowe nasiona łąki kwietnej od Wysokie Obcasy

dodatki do gazety i gratisy w czasopiśmie wysokie obcasy

Wielokrotnie pisaliśmy o możliwości zdobycia darmowych nasion miododajnych do wysiania w swoim ogrodzie. Takie akcje organizowały między innymi Nestle. Tym razem nasiona można znaleźć w czasopiśmie Wysokie Obcasy.

Wysokie Obcasy to ekskluzywny miesięcznik dla młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet. Opisuje współczesność od niebanalnej strony. Publikuje artykuły o najciekawszych zjawiskach kulturalnych, wywiady z ciekawymi ludźmi, felietony, a także teksty o modzie i urodzie. Dostarcza podpowiedzi, jak rozwijać pasje i realizować ambicje, porusza tematy ważne, trudne i budzące kontrowersje. W środku znajdziemy felietony, reportaże i wywiady, a także inspiracje modowe i kulinarne.

wysokie obcasy nasiona czerwiec 2022

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Darmowe nasiona łąki kwietnej do wysiania w ogrodzie dołączone zostały do wydania Wysokich Obcasów nr 6/2022 na czerwiec. Dodatkowo do magazynu dołączono inną paczkę z nasionami – tym razem Rukoli. Czasopismo z nasionami kosztuje 9,99 PLN.

Archiwalne wydania Wysokich Obcasów z nasionami

darmowe nasiona wysokie obcasy maj 2022

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Kocham kwiaty

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki