Za darmo

Darmowe nasiona z łąkomatu

logotyp zakupersi

Łąkomaty – to nowy pomysł samorządowców na stworzenie większej ilości miejskich łąk. Gdzie można z nich skorzystać i dlaczego są darmowe? O podobnych akcjach już informowaliśmy przy okazji akcji z kwiatami miododajnymi, nasionami lawendy czy pomidorami Pudliszki.

łąka w warszawie

Lubimy wszystko darmowe. A jeśli można dzięki temu zrobić coś dobrego to tym bardziej warto o tym poinformować. Władze Warszawy wpadły na genialny sposób i rozmieściły w swoim mieście tzw. Łąkomaty, w których można pobrać za darmo nasiona potrzebne do stworzenia miejskiej łąki w swojej okolicy.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Na ten moment w Warszawie działają 2 takie łąkomaty. Nasiona z nich można odebrać całkowicie za darmo i wykorzystać w swoim przydomowym ogródku czy balkonie. Jednorazowo można pobrać 10 g ziaren, co pozwoli na wysianie ok. 5 mkw łąki.

łąkomat almette z darmowymi nasionami

darmowe nasiona kwiatów

łąkomat z darmowymi nasionami

Co ciekawe – kwietna mieszanka została przygotowana przez specjalistów Zarządu Zieleni Warszawy i jest tą samą kompozycją kwiatów, które w ubiegłym roku rosły na Rondzie Dmowskiego.

Adresy łąkomatów z darmowymi nasionami w Warszawie:

  • Pawilon Edukacyjny Kamień
  • Osiedle Jazdów ul. Jazdów 10/5

Sponsorem Warszawskich Łąkomatów jest znany producent serów kanapkowych – Łąkomaty powstały w ramach projektu Warszawa w Kwiatach we współpracy z Fundacją Łąka oraz marką Almette. Jak podoba się Wam taka inicjatywa?

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo