Za darmo

Darmowe odbitki foto od Freeprints

darmowe wydruki i odbitki zdjęć od freeprints

Wspomnienia są bezcenne. Dlatego warto je uwiecznić na fotografiach. Część osób przechowuje zdjęcia w telefonie, inni je archiwizują a inni drukują i układają w albumach. I do tych ostatnich osób dedykowana jest okazja od Free Prints.

FreePrints to prosta usługa fotograficzna, która umożliwia wydrukowanie zdjęć. Wszystko odbywa się dzięki aplikacji na system Android lub iOS.

Co ciekawe – model biznesowy FreePrints jest taki, że serwis umożliwia zamówienie i druk zdjęć za darmo. Płaci się jedynie za wysyłkę. Serwis reklamuje się w następujący sposób: zamów do 45 darmowych odbitek 15×10 miesięcznie. Jest to w końcu 500 darmowych odbitek rocznie.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Jeśli jednak ktoś ma ochotę zamówić zdjęcia w innej wielkości, doliczana jest do zamówienia symboliczna opłata. FreePrints oferuje odbitki w formacie 18x13s, 25x20s oraz 13×13, idealne do zdjęć z Instagrama. Maksymalne wymiary wydruków, jakie możesz zamówić to 15×10, 18×12, 36×24 oraz 40×30.

darmowy wydruk fotografi od free prints

Wysyłka zdjęć jest dodatkowo płatna. Za przesyłkę płaci się według naszej wiedzy proporcjonalnie do liczby zamówionych odbitek. Przykładowo przy 10 sztukach opłata za wysyłkę wynosi 5 PLN, przy 20 – 15,99 PLN, a przy 45 – 29,99 PLN. Wówczas jedna odbitka wychodzi za 0,67 PLN. Każda odbitka zdjęcia ponad 45 sztuk jest już płatna – 0,59 PLN.

Oferta specjalna dla nowych

Nowy klienci FreePrints po zainstalowaniu aplikacji mogą liczyć także na ofertę specjalną. Polega ona na tym, że można odebrać całkowicie 10 darmowych odbitek lub 5 PLN zniżki na dostawę.

Aby otrzymać darmowe odbitki zdjęć należy zainstalować aplikację FreePrints, dodać do aplikacji zdjęcia które chce się wydrukować, podać swoje dane adresowe i poczekać na paczkę.

Darmowe odbitki zdjęć info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. To nie są darmowe odbitki, jeśli wysylka kosztuje 30 zl.

  2. Ja korzystam z nich co miesiąc :) Oczywiście nie są darmowe, bo ta wysyłka swoje kosztuje, ale to są odbitki typu premium i wychodzą z mojej wiedzy najtaniej. jakość jest super. w polsce jest też od nich fotoksiążka, mam 3 i też są fajne.

  3. Czytajcie regulamin. Sprzedajecie prawa do swoich zdjęć.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo