Za darmo

Darmowe odświeżacze powietrza Botanica od Air Wick

testowanie odświeżaczy powietrza od air wick

DYSKUSJA

Air Wick rozpoczął rekrutację do testowania swoich produktów. W ramach akcji można otrzymać do bezpłatnych testów odświeżacze powietrza tej firmy.

Kampania testowania odświeżaczy Air Wick związana jest z najnowsza linią Botanica. Są one tworzone z egzotycznych składników naturalnego pochodzenia, pozyskiwanych odpowiedzialnie i z dbałością o przyrodę. Zapachy wypełnione są naturalnymi olejkami eterycznymi i nie zwierają ftalanów, acetonu ani barwników. Elegancki design urządzenia, które pozwala dowolnie ustawić częstotliwość zapachu i kontrolować jego uwalnianie tak, by dostosować intensywność do swoich potrzeb. Natomiast nowy kształt urządzenia uwalnia zapach w górę oraz na boki pozwalając mu otoczyć i wypełnić całe pomieszczenie.

W ramach testowania można otrzymać zestaw Air Wick Botanica składa się z:

  • 1 x Elektryczny odświeżacz powietrza Air Wick Botanica
  • 4 x Wkłady do elektrycznego odświeżacza powietrza Air Wick Botanica
  • 1 x Świeca z wosku naturalnego pochodzenia Air Wick Botanica
  • 1 x Odświeżacz w aerozolu Air Wick Botanica

Pula darmowych zestawów przeznaczonych do testowania to aż 1000 sztuk. Wartość każdego z nich to ok. 90 PLN.

Rekrutacja trwa do 18 listopada 2020 r.

Aby wziąć udział w testowaniu Air Wick i otrzymać za darmo 1 z 1000 darmowych zestawów zapachowych należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić ankietę profilującą. Należy w niej odpowiedzieć na pytania zamknięte dotyczące stosowanych i preferowanych odświeżaczy powietrza.

O marce Air Wick

Air Wick jest znaną marką posiadającą w swojej ofercie szeroką gamę odświeżaczy powietrza, wśród których można znaleźć wiele produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Oferta obejmuje podstawowe produkty, takie jak odświeżacze w sprayu i w żelu, odświeżacze elektryczne i automatyczne a także świece zapachowe, aromatyczne patyczki i odświeżacze samochodowe. Marka Air Wick należy do firmy Reckitt Benckiser, która dba o to, aby produkty cechowały się trwałością oraz bogactwem wyjątkowych kompozycji zapachowych.

Darmowe testowanie Air Wick info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Była bym ogromnie wdzieczna gdybym mogła to przetestować

  2. Byłabym bardzo wdzięczna gdybym mogła przetestować produkty

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo