Za darmo

Darmowe ograniczniki / części montażowe do mebli od Ikea

sklepy ikea

DYSKUSJA

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ikea o nie dba i po serii wypadków z udziałem mebli zdecydowała się na ograniczenie ryzyka w zakresie domowych wypadków.

Przedmiotem – gadżetem, który można zamówić za darmo są dokładnie ograniczniki zapobiegające przewracaniu się mebli i komód. Jak wiadomo, zgodnie z aktualnymi przepisami BHP każdy wyższy mebel powinien być przykręcony do ściany (Ikea w Polsce standardowo dodaje do mebli, których wysokość przekracza 75 cm, w przypadku mebli dziecięcych od 60 cm). Nieprzykręcone do ściany, mogą się wywrócić i przygnieść osobę znajdującą się w pobliżu, a w szczególności dziecko.

Sama Ikea już rok temu, w 2015 roku przyznała, że 27 milionów jej szaf i regałów może stanowić zagrożenie dla dzieci. Firma nie wycofała ze sprzedaży niebezpiecznych mebli (mowa głównie o komodach serii Malm), ale nie ma też zamiaru przyjmować zwrotów od klientów. Namawia ich, by zamówili albo przyjechali do sklepu po specjalny zestaw do mocowania tych szafek. Owy zestaw jest za darmo.

Aby zamówić darmowe ograniczniki wystarczy przejść na dedykowaną stronę i wypełnić formularz zamówienia. Maksymalna ilość zamówionych zestawów to 5 sztuk. W formularzu należy podać swoje podstawowe dane adresowe oraz adres e-mail. Formularz jest w wersji polskiej. Ograniczniki powinny zostać dostarczone na wskazany adres w ciągu 2 tygodni. Aby to zrobić należy podać w formularzu numer zestawu: 326949, a następnie dokończyć zamówienie.

darmowe ograniczniki do mebli ikea

Darmowe ograniczniki Ikea

Darmowe części montażowe Ikea

Od jakiegoś czasu sklep internetowy Ikea ma ukrytą opcję zamówienia darmowych dodatkowych części montażowych lub zamiennych do swoich mebli i produktów. Funkcja przeznaczona jest do zamawiania części, które np. w wyniku błędu kompletacji nie zostały dostarczone w prawidłowej ilości do zamówionego zestawu. Kołki, śrubki, zaślepki, elementy montażowe – takie i nie tylko części zamienne można zamówić za darmo z bezpłatną dostawą do domu przez ową ukrytą funkcjonalność sklepu.

Na stronie internetowej Ikea przeczytać można: „Znajdź i zamów śruby, złącza mimośrodowe, kołki i inne okucia do mebli BILLY, HEMNES, POÄNG, MALM i innych produktów IKEA. Otrzymaj je za darmo z dostawą na swój adres w ciągu kilku dni.”

Kod części zamiennych znaleźć można m.in. w instrukcji dołączonej do zamówionego zestawu. Można także odszukać instrukcję na stronie internetowej Ikea i tam odczytać potrzebne kody.

części zamienne za darmo do mebli ikea

Sposób na znalezienie kodu części zamiennej Ikea:

1. Na stronie głównej IKEA najpierw wyszukaj produkt.
2. Na stronie produktu znajdź sekcję Szczegóły produktu.
3. W pasku bocznym otwórz sekcję montażu i dokumentów. Znajdziesz tam instrukcję montażu, zawierającą numer części montażowej.
4. Wyszukaj numer części montażowej w tym widoku.

W formularzu zamówienia można podać ilość części, które chcemy otrzymać. Następnie należy podać dane do wysyłki i wyrazić wszystkie zgodny. Jeśli wszystko wykona się prawidłowo, na skrzynkę e-mail powinna przyjść wiadomość z potwierdzeniem oraz wyświetlić się potwierdzenie w sklepie internetowym:

ikea darmowe części montażowe potwierdzenie zamówienia

Darmowe części montażowe Ikea - formularz info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo