Za darmo

Darmowe parówki od Dolina Dobra [promocja cash back]

darmowe parówki dolina dobra

Wystartowała najnowsza promocja cash back, w której można przetestować całkowicie za darmo parówki spod znaku Dolina Dobra. Szczegółowe zasady promocji opisujemy w dalszej części wpisu.

Parówki Dolina Dobra reklamowane są jako parówki z gwarancją jakości – „Parówki tak DOBRE, że dajemy na nie gwarancję!”. W promocji cash back biorą udział Parówki Dobre. Parówki Dobre to krótki i prosty skład: bez konserwantów i wzmacniaczy smaku. Charakteryzuje je delikatna konsystencja i wyrazisty smak, dzięki czemu wpasują się w gusta parówkowych konsumentów. Jak twierdzi producent – wyroby Doliny Dobra powstają w oparciu o unikatowy model produkcji, oparty na własnych polach uprawnych, paszach i zakładach przetwórczych, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad łańcuchem powstawania naszych produktów, co daje gwarancję świeżości i smaku.

Pula darmowych zwrotów to 5000 sztuk. Parówki należy zakupić w sieci sklepów Biedronka (Parówki Dolina Dobra Polskie Mięso). Promocja trwa do 15 kwietnia 2023 r. Maksymalny zwrot to 4,99 PLN.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać pełen zwrot za zakup, należy dokonać zakupu w sklepie Biedronka produktu Parówki Dobre, zachować dowód zakupu. Jeśli produkt Ci nie zasmakuje, należy podzielić się z swoją opinią, co producent mógłby poprawić. Po weryfikacji otrzymuje się zwrot na wskazane konto bankowe.

W formularzu organizator promocji cash back wymaga podania numeru partii z opakowania, daty przydatności do spożycia oraz napisania „Dlaczego nasze Parówki Ci nie smakowały?” oraz „Co możemy zrobić, żeby poprawić nasz produkt?”.

O marce Dolina Dobra

Dobra Dolina to polska marka z Przechlewa na Pomorzu, która oferuje produkty mięsne najwyższej jakości, bo produkowane w sposób dobry dla natury, w oparciu o najlepsze praktyki hodowlane oraz rolnicze.

Darmowe parówki info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. W żadnej Biedronce nie ma tych parówek.

  2. Witam zgadzam sie z Panią Natalia ,bylem w trzech filiach Biedronki i parowek z tej marki niema kto ma czas latać przed swietami za jedna paczka parówek ? Mozna je dostac w netto po 5,99 ale ta oferta zwrotu gotowki dotyczy tylko sieci Biedronka .

  3. naj gorsze parówki jakie jadłem zygam nimi wescie to wcofajcie nie trujcie ludzi

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo