Za darmo

Darmowe Pepsi Max od Carrefour

promocja pepsi

DYSKUSJA

Fani Pepsi odwiedzający sklepy Carrefour mogą być uradowani. W ramach najnowszej akcji promocyjnej można odebrać całkowicie za darmo napój Pepsi Max (darmowa próbka).

Jakiś czas temu pisaliśmy o podobnej akcji w marketach Carrefour. Wówczas promocja dotyczyła Mirindy Free bez cukru. Tym razem w Carrefour można odebrać darmowy napój spod znaku Pepsi Max bez cukru.

Promocja jest prosta w swojej prostocie. Wystarczy w aplikacji programu lojalnościowego Carrefour aktywować odpowiedni kupon i udać się do kasy z puszką napoju Pepsi Max 0,33 ml. Kupon zeruje wartość napoju do 1 grosza.

darmowe pepsi max w puszce carrefour

Promocja samplingowa z darmowymi próbkami Pepsi ma dodatkowe zastrzeżenie – minimalna wartość zakupów musi być 10 PLN.

Darmowe napoje w puszkach Pepsi Max rozdawane są w Carrefour do 30 czerwca 2023 r.

Uwaga: z promocji można skorzystać tylko raz. Kupon umożliwia odebranie maksymalnie 1 darmowej puszki napoju Pepsi.

O Pepsico

Pepsi jest światowym liderem produkcji żywności i napojów z różnorodnej gamy produktów, która obejmuje ponad 20 marek. Produkty Pepsi można znaleźć w ponad 200 krajach na całym świecie.

O Carrefour

Pierwszy supermarket należący do rodzin Marcela Fourniera i Louisa Defforeya otwarto w Annecy we Francji w 1960 roku. Od powstania Carrefour w 1959 roku hipermarkety stanowią specjalizację sieci i jej znak rozpoznawczy na wszystkich rynkach. Hipermarkety Carrefour Polska oferują pod jednym dachem, w sprzedaży samoobsługowej, artykuły spożywcze, przemysłowe oraz usługi

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo