PromocjeZa darmo

Darmowe Pepsi od Burger King

darmowe hamburgery w Burger king

DYSKUSJA

W Burger King promocja, w której za zamówienie można odebrać darmowe Pepsi. Jak je zdobyć? O tym w dalszych szczegółach wpisu.

W maju we wszystkich restauracjach Burger King pojawiła się dość ciekawa promocja, o której warto wspomnieć. Szczególnie, że napoje słodzące po wprowadzeniu podatku cukrowego są zdecydowanie droższe. Promocja zakłada dodatkowy gratis w postaci Pepsi 0,85 l przy zamówieniu dowolnego zestawu Burger King.

darmowe pepsi w burger king

Warunkiem koniecznym otrzymania butelki Pepsi Max za darmo jest dokonanie zamówienia przez aplikację lub kiosk wewnątrz lokalu.

darmowe pepsi burger king

O Pepsi

Pepsi jest światowym liderem produkcji żywności i napojów z różnorodnej gamy produktów, która obejmuje ponad 20 marek. Produkty Pepsi można znaleźć w ponad 200 krajach na całym świecie.

O Burger King

Burger King to sieć barów szybkiej obsługi typu fast food specjalizująca się głównie w burgerach, frytkach, zimnych napojach. Najbardziej znanym produktem jest burger Whopper, który jest już jednym z symboli popkultury. Pierwszy bar Burger King został otwarty w 1954 r. w Miami, na Florydzie. W Polsce znajduje się blisko 50 barów Burger King, które zlokalizowane są w 20 największych miastach.

Odbierz darmowe Pepsi info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje