Za darmo

Darmowe perełki Lenor Unstoppables [promocja cashback]

darmowe próbki Lenor

Kolejna okazja na przetestowanie perełek zapachowm Lenor Unstoppables. O tym jak skorzystać ze zwrotu za zakup w dalszej części wpisu.

Lenor Unstoppables już na stałe zadomowiły się na półkach sklepowych. To dość popularny produkt, którego zadaniem jest nadawanie ubraniom świeżego zapachu. Według producenta zapach może się utrzymywać na ubraniach nawet do 11 tygodni. Produkt zamknięty jest w ładnym, eleganckim opakowaniu, z malutkim otworem na górze, przez który można sprawdzić zapach. Zawartość opakowania to setki malutkich perełek, które swoją konsystencją przypominają mydełka. Produkt ma śliczny, intensywny zapach. I na tym plusy się kończą.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables dostępne są 4 różnych wariantach:

  • Lenor Unstoppables Fresh
  • Lenor Unstoppables Bliss
  • Lenor Unstoppables Lavish
  • Lenor Unstoppables Dreams

próbki Lenor Unstoppables Fresh

testowanie Lenor Unstoppables Fresh - opinie

Promocja trwa do 30 kwietnia 2020 r. Pula zwrotów za zakup perełek Lenor wynosi 2000 sztuk. Cena perełek w drogerii to 26 PLN.

Aby wziąć udział w promocji należy zakupić w sieci drogerii Rossmann dowolny wariant perełek zapachowych Lenor Unstoppables i zachować paragon. Należy je przetestować w swojej pralni. W przypadku braku zadowolenia z ich skuteczności, można ubiegać się w o zwrot pieniędzy w ramach programu „Satysfakcja gwarantowana”. Czas na zgłoszenie ma się do 30 dni od momentu zakupu.

Warunkiem otrzymania zwrotu jest pozostawieniu wewnątrz opakowania przynajmniej 50% pierwotnej zawartości opakowania i przesłanie go wraz z formularzem zwrotu na wskazany adres. Co przy obecnych cenach przesyłek pocztowych nieco komplikuje opłacalność udziału w promocji Lenor. Ale osobom, które lubią kombinować – na pewno się to zwróci i opłaci.

O firmie Procter&Gamble

Procter&Gamble istnieje od 1837 roku, kiedy to dwóch Europejczyków, William Procter i James Gamble, rozpoczęło działalność w amerykańskim Ohio. 175-letnią historię fi rmy wyznaczają innowacje i wyróżniające się, markowe produkty. Obok popularnych proszków do prania, także kosmetyki, produkty do golenia, środki czystości do domu i artykuły zdrowotne opatrzone znanymi nazwami codziennie ułatwiają nasze życie. Wiele z tych zaufanych produktów, które towarzyszą nam na co dzień dostarcza Procter&Gamble.

Testuj Lenor za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Ale gówno ! Wstyd umieszczać info o tym, a może i większy wstyd to proponować taki cashback. Zużycie poniżej 50 % produktu to dosłownie kilka złotych. I mamy na swój koszt jeszcze im to odesłać hehe. Super interes… Cebulactwo. Szkoda zachodu.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo