PromocjeZa darmo

Darmowe piwo bezalkoholowe [promocja cash back]

darmowe kufle piwa od żywiec

DYSKUSJA

W wybranych sklepach startuje kolejna, już druga edycja akcji Zero Za Zero, w której można otrzymać pełen zwrot za zakup piwa bezalkoholowego. Jakie są zasady promocji cash back. O tym poniżej.

W ramach akcji cash back w Carrefour biorą udział piwa bezalkoholowe znajdujące się w strefie 0%. Są to piwa z Grypy Żywiec w dowolnym opakowaniu (puszka, butelka), a dokładnie:

  • Żywiec 0,0%,
  • Heineken 0,0%,
  • Warka Radler 0,0%
  • Desperados 0,0%

darmowe piwo bezalkoholowe heineken - promocja cash back zero za zero

darmowe piwo żywiec bezalkoholowe

darmowe piwo warka radler

Jedna butelka piwa bezalkoholowego kosztuje ok 3,5 – 4 PLN. Regulamin promocji pozwala na uzyskanie maksymalnego zwrotu w wysokości 19 PLN. Oznacza to, że jeśli chcemy napić się za darmo piwa, należy zakupić maksymalnie 4 piwa bezalkoholowego w promocji. W promocji uczestniczą wszystkie warianty bezalkoholowe marek Żywiec, Warka, Heinken, Desperados we wszystkich dostępnych opakowaniach.

piwo bezalkoholowe z grupy żywiec za darmo - strefa zero w carrefour

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać pełen zwrot za zakup należy udać się do sklepu w swojej okolicy, zakupić wybrane piwa bezalkoholowe, zachować paragon i zarejestrować się na dedykowanej stronie Zero Za Zero. Lista sklepów biorących udział w promocji znajduje się w załączniku do regulaminu promocji cash back (obejmuje blisko 3000 sklepów w całej Polsce więc jest z czego wybierać).

Podczas rejestracji należy podać między innymi podstawowe dane jak imię, nazwisko, e-mail, telefon oraz numer konta bankowego. Należy także przesłać zdjęcie lub skan paragonu. Po weryfikacji zgłoszenia zwrot za zakup zostanie przesłany na wskazane w formularzu dane bankowe.

Promocja trwa od 1 sierpnia 2022 do 31 sierpnia 2022. Maksymalna liczba zwrotów to 4650 sztuk. Promocja cash back podzielona jest na 31 etapów, każdy po 150 zwrotów na dzień.

O Warce Radler

Warka Radler to marka piwa produkowana przez Grupę Żywiec w 2012 roku. Jego sprzedaż w 2013 r. przewyższyła sprzedaż wszystkich pozostałych radlerów łącznie. Piwo dostępne jest w dwóch wariantach smakowych – cytrynowym i jabłkowym. Jest połączeniem piwa i lemoniady cytrusowej lub soku jabłkowego. Od 2014 roku Grupa Żywiec wprowadziła do sklepów nowy wariant Radlera o zerowym poziomie alkoholu. Nowy wariant radlera Warki dostępny jest w w butelce zwrotnej 500 ml, puszce 500 ml i 4-paku puszek 500 ml i 300 ml.

O Heineken

Heineken to marka piwa pochodząca z Holandii. Browar Heineken waży piwo od 1873 roku. Symbolem Heinekena jest czerwona gwiazda. Jej dokładne pochodzenie nie jest znane. Heineken jest właścicielem ponad 130 browarów w ponad 65 państwach na całym świecie.

O Żywiec

Żywiec to marka polskiego piwa typu lager. Jest ono produkowane wyłącznie przez Browar w Żywcu, należący do Grupy Żywiec. To najbardziej znane polskie piwo za granicą. Piwo Żywiec powstaje wyłącznie z trzech składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej, górskiej wody. Żywiec sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.

O Desperados

Desperados to marka piwa należąca do Grupy Heineken. Desperados to unikalne połączenie piwa i smaku tequili. Desperados to idealny wybór na każdą okazję imprezową. Marka premium dla młodych, ciekawych świata ludzi. Piwo istnieje na polskim rynku od 2008 r. Polska jest jednym z 35 krajów, gdzie dostępne jest to wyjątkowe piwoDarmowe piwo bezalkoholowe info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Mam pytanie czy promocja działa też w sklepach Carrefour Express? W regulaminie tego nie znalazłam.

    1. @Justyna moim zdaniem tak.

  2. Wyświetla Wam się lista sklepów biorących udział w promocji? Mi ten załącznik 1 w ogóle się nie wyświetla.

    1. @Karola tak, jest w pdf.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje