Za darmo

Zagraj w mini grę i odbierz darmowe piwo Żywiec

darmowe kufle piwa od żywiec

Po sukcesie promocji Turururu, Żywiec wystartował z kolejną promocją. Tym razem także we współpracy z Żabką, w której można otrzymać darmowe piwo.

Jak otrzymać darmowe piwo? Otóż wystarczy posiadać na swoim smartfonie zainstalowaną aplikację o nazwie Żappka. Można aplikację pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play.

Kupon można wykorzystać na jedno z darmowych piw:

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • Żywiec Classic
  • Żywiec Białe
  • Żywiec IPA

Aby zdobyć kupon na darmowe piwo Żywiec w Żabce należy przejść na dedykowaną stronę promocji i zagrać w mini grę. Do wyboru są 3 różne gry. Aby rozpocząć grę należy zeskanować etykietę wybranego piwa żywiec. Poniżej zamieszczamy przykładowe grafiki, które umożliwią Wam rozpoczęcie gry:

piwo żywiec białe

piwo żywiec ipa

piwo żywiec premium

Osoby, które utrzymają się w grze przez 60 sekund otrzymają kupon na darmowe piwo bezalkoholowe Żywiec 0%. Jeśli natomiast nie dotrwa się do końca po upływie 30 sekund gry, otrzymuje się kupon 50% na zakup tego samego piwa. Gra dostępna jest tylko z poziomu telefonu / smartfona.

Pula darmowych piw Żywiec to 150 000 sztuk oraz 300 000 zniżek 50% na zakup piwa. Promocja trwa do 29 września 2021 lub wyczerpania puli piw.

Kupony możesz realizować w dowolnym sklepie Żabka, niezależnie czy jest to duży hipermarket czy osiedlowy sklep. Generują się 2 kody kreskowe – na samo piwo i kupon zniżkowy na kaucję.

O Żywiec

Żywiec to marka polskiego piwa typu lager. Jest ono produkowane wyłącznie przez Browar w Żywcu, należący do Grupy Żywiec. To najbardziej znane polskie piwo za granicą. Piwo Żywiec powstaje wyłącznie z trzech składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej, górskiej wody. Żywiec sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.

Darmowe piwo - kupon info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Bardzo ciekawe jestem gotowy

  2. Dla Żywiec IPA jest złe zdjęcie, powinno być z etykietą, na której górze będzie napis „Szkoła piwowarska”.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo