Za darmo

Darmowe piwo Żywiec od Żabka

darmowe kufle piwa od żywiec

DYSKUSJA

Żabka rozdaje darmowe piwa Żywiec. To kolejna promocja związana z tą marką piwa – niedawno informowaliśmy o akcji z minigrami Żywiec oraz darmowej kawie w Żabce, w których można w łatwy sposób zgarnąć butelkę wybranego piwa.

Tym razem promocja jest bardzo prosta – należy być uczestnikiem programu lojalnościowego Żappka i posiadać zainstalowaną aplikację. Za uzupełnienie profilu, a dokładnie podanie numeru telefonu generuje się automatycznie kupon na piwo w puszce 330 ml marki Żywiec.

darmowe piwo żywiec od żabka

Aby promocja była widoczna w aplikacji należy włączyć w ustawieniach zgodę na wysyłkę wiadomości SMS / MMS oraz włączyć możliwość prezentowania powiadomień związanych z napojami alkoholowymi. Wówczas w aplikacji pojawi się dodatkowy baner informujący, że za podanie numeru telefonu otrzymuje się 1 darmowe piwo Żywiec w puszce.

Z promocji można skorzystać tylko raz. Aby zrealizować wygenerowany kupon na darmowe piwo należy posiadać na koncie przynajmniej 1 Żappsa.

Organizator nie podaje do kiedy trwa akcje z darmowym piwem Żywiec,

O promocji poinformował nas Kacper. Dziękujemy!

O Żabce

Sieć sklepów osiedlowych Żabka w ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku zdobyła pozycję lidera tego segmentu. Żabka to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. W całej Polsce działa aż 4500 sklepów Żabka.

O Żywiec

Żywiec to marka polskiego piwa typu lager. Jest ono produkowane wyłącznie przez Browar w Żywcu, należący do Grupy Żywiec. To najbardziej znane polskie piwo za granicą. Piwo Żywiec powstaje wyłącznie z trzech składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej, górskiej wody. Żywiec sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.

Piwo gratis od Żabka info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo