Za darmo

Darmowe posiłki dla dzieci od Bobovita

Darmowe próbki Bobovita

DYSKUSJA

Wystartowała kolejna akcja rekrutacyjna, w której można otrzymać dla swojego dziecka jeden z zestawów posiłków. Wypróbuj posiłki dla dzieci z Bobovita za darmo i wyraź swoją opinię na ich temat.

Rozszerzanie diety to wyjątkowy czas zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Maluch każdego dnia odkrywa kulinarny świat i jednocześnie ma szczególne potrzeby żywieniowe. Dlatego ważnym zadaniem opiekunów jest wybór produktów, które będą równie wartościowe, jak i bezpieczne dla młodego organizmu. Już teraz zgłoś się do udziału w projekcie, przetestuj ze swoim dzieckiem kaszki, owoce w słoiczkach oraz obiadki by wspomóc ten proces w odpowiedni sposób.

Zobacz także: odbierz zestaw startowy i gadżety dla dziecka / przyszłej mamy od Bebilon lub Bebiko.

Darmowy zestaw próbek posiłków ma za zadanie wprowadzić maluszka w świat smaków. Zestawy do testowania przeznaczone są dla dzieci powyżej 5 i 8 miesiąca życia. Dzieci wtedy już chętnie jedzą różne warzywa i owoce. Jest to kolejny krok rozszerzania diety to wprowadzenie mięsa i ryb, czyli produktów będących źródłem białka. Mięso dostarcza m.in niezbędnego dla rozwoju białka i żelaza. Wczesne wprowadzenie mięsa do diety zaleca się ze względu na jego wartość odżywczą. Wybierając mięso i ryby, zawsze należy zwracać uwagę na ich jakość i źródło pochodzenia.

testowanie bobovita za darmo posilki dla dzieci

Możliwe są do otrzymania 2 warianty posiłków dla dziecka. Ich wybór zależy w głównej mierze od wieku dziecka. Zestaw składa się z 4 posiłków.

Obiadki i owoce w słoiczkach:

  • Suszona śliwka Bobovita po 4. miesiącu życia
  • Warzywa w potrawce z królikiem Bobovita, po 5. miesiącu życia
  • Dynia z kurczakiem i ziemniaczkami Bobovita, po 6. miesiącu życia
  • Krupniczek z cielęcinką Bobovita, po. 8 miesiącu życia

Kaszki:

  • Kaszka PORCJA ZBÓŻ mleczna manna brzoskwinia, banan Bobovita po 4. miesiącu życia
  • Kaszka PORCJA ZBÓŻ mleczna 3 zboża owsiana jabłko Bobovita po 6. miesiącu życia
  • Kaszka PORCJA ZBÓŻ delikatna mleczna owsianka z ryżem mango – marakuja – banan Bobovita po 8. miesiącu życia.

Pula darmowych zestawów z posiłkami dla dzieci to 200 sztuk.

Aby wziąć udział w testowaniu i mieć szansę na otrzymanie 1 z dostępnych zestawów należy przejść na stronę TRND i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy w nim odpowiedzieć na kilka pytań zamkniętych związanych z dzieckiem oraz samym projektem. Organizator wymaga także napisanie krótkiej recenzji (maksymalnie 5 zdań), w której należy opisać swoje doświadczenia z produktem, który zakupiłaś ostatnio w trosce o swoje dziecko. Rekrutacja do projektu testowania Bobovita trwa do 24 stycznia 2024 r.

O Bobovita

Bobovita to marka, która specjalizuje się w sprzedaży gotowych posiłków dla dzieci. Jest marką produkowaną przez koncern Nutricia, który działa już ponad 100 lat. Bobovita przestrzega wszelkich rygorystycznych zasad krajowych jak i międzynarodowych dotyczących tworzenia posiłków dla najmłodszych. Składniki ich produktów pochodzą z ekologicznych i w pełni kontrolowanych upraw i hodowli. Bobovita dostosowuje swoje produkty do aktualnego schematu żywienia i daje rodzicom możliwość wyboru produktów z szerokiej gamy: kaszek, obiadków, deserków czy soków. Produkty te nie są dodatkowo dosładzane ani dosalane, co jest ich niewątpliwym atutem, a dzięki temu niemowlaki i małe dzieci poznają smaki warzyw czy owoców wyłącznie naturalne, bez czegokolwiek co mogłoby choć troszkę zmienić ich smak. Receptury wszystkich produktów opracowywane są przez ekspertów w dziedzinie żywienia, z uwzględnieniem zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia i Komisji Żywieniowej Unii Europejskie.

Testowanie posiłków Bobovita info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo