Darmowe próbki

Darmowe próbki kosmetyku 2 Minute Miracle Gel

Próbki 2 Minute Miracle Gel

DYSKUSJA

Trwa akcja samplingowa producenta żelu 2 Minute Miracle, w której można zamówić za darmo próbki specyfiku o cudownych właściwościach.

2 Minute Miracle Gel jest bardzo znanym produktem w Ameryce i Azji. Żel ma 3 bardzo ważne składniki:

Wyciąg z aloesa zawiera wiele witamin, w tym A, C, E, kwas foliowy (B9), cholinę, B1, B2, B3 (niacyna), B6. Aloes jest również jedyną z niewielu roślin zawierających witaminę B12. O jego właściwościach nie trzeba zbyt długo pisać. Każdy go zna i wie że doskonale sprawdza się w przypadku wszelkiego rodzaju alergiach, owrzodzeniach, oparzeniach, ranach.

Antarcticine jest mało znanym jeszcze związkiem. Został odkryty dość niedawno, bo w 1988 roku. Pozyskuje się go z planktonu morskiego w arktycznych wodach Arktyki. Zaobserwowano, że antarcticine zapewnia ochronę mikroorganizmom żyjącym na dnie lodowca. Dzięki niemu plankton może rozwijać się w środowisku ekstremalnym.

Spirulina to szmaragdowozielona alga w kształcie spirali o mikroskopijnej wielkości. Jest niezwykłą rośliną, gdyż do tej pory nie odkryto innej, która by miała więcej substancji odżywczych niż spirulina. Związki pozyskiwane z tego rodzaju alg działają przeciwzapalnie, wzmagają aktywność układu immunologicznego, łagodzą objawy napięcia przedmiesiączkowego, a przede wszystkim wpływają na wygląd skóry, włosów i paznokci. Algi wykorzystywane do produkcji żelu 2 Minute Miracle hodowane są w jednym z najbardziej bogatych w minerały miejscu na ziemi – tj. Klamath Lake w Oregonie.

Cena pełnowartościowego produktu 2 Minute Miracle Gel to 42$ za sztukę. Aby natomiast móc przetestować i zapoznać się z cudownymi właściwościami żelu, producent umożliwia zamówienie darmowych próbek. Są one wysyłane na adres wskazany w formularzu całkowicie bezpłatnie.

W formularzu zamówienia próbek wystarczy wybrać odpowiedni kraj wysyłki (Poland), podać swoje dane adresowe oraz numer telefonu i e-mail.

Zamów próbki 2 Minute Miracle Gel info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki