Darmowe próbki

Darmowe próbki Affect w Zwierciadło

darmowe próbki kosmetyków od zwierciadlo

DYSKUSJA

W najnowszym wydaniu czasopisma Zwierciadło na listopad 2021 znaleźć można nie tylko ciekawe artykuły, ale także i próbki kosmetyków do makijażu marki Affect.

Próbki Affect dołączone są do wydania nr 11/2021 na listopad czasopisma Zwierciadło. Są to próbki tuszu do rzęs Affect i próbki cieniu do powiek Affect. Normalna cena takich produktów w drogerii znacząco przewyższają wartość samej gazety.

Affect to znany, polski producent profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do wizażu. Marka oferuje kosmetyki do makijażu twarzy i oczu, oraz liczne akcesoria np.: palety magnetyczne, pomocne w tworzeniu własnego zestawu cieni do powiek. Kosmetyki sprawdzą się zarówno w pracy wizażystów jak i przy wykonywaniu codziennego makijażu. Wśród najpopularniejszych produktów można wyróżnić: palety cieni, cienie foliowe, cienie sypkie. Na uwagę zasługują również wyjątkowe palety cieni: Naturally Matt, Evening Mood, Pure Passion, Nude by Day, Party All Night.

zwierciadło próbka affect listopad 2021

Cena Zwierciadło na listopad 2021 w kiosku to 7,99 PLN.

Ponadto bohaterką okładki listopadowego Zwierciadła jest Lady Gaga – Teoretycznie ostatnia dekada należała do niej. Miliony sprzedanych płyt, tysiące koncertów, setki okładkowych zdjęć. Tyle że przez długi czas sława była przede wszystkim rodzajem ucieczki, sceniczny wizerunek stał się jednocześnie kamuflażem i manifestem, teksty piosenek sposobem na wyrzucenie z siebie tego, o czym strach mówić. Dziś Lady Gaga udowadnia, że jest gotowa do walki. To zmiana, której nie da się przeoczyć.

O czasopiśmie Zwierciadło

Zwierciadło to polski miesięcznik dla kobiet, ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Nazwę pisma wymyśliła Zofia Bystrzycka[2], a zostało ono założone przez Ligę Kobiet Polskich. Początkowo „Zwierciadło” było tygodnikiem, od jesieni 1990 roku ukazuje się jako miesięcznik. W 2010 r. „Zwierciadło” zostało uznane przez „Media & Marketing Polska” za Magazyn Roku

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Chcę przetestować nie które
    kosmetyki

  2. Bardzo bym chciała testować wasze kosmetyki

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki