Darmowe próbki

Darmowe próbki Bielenda w Elle

darmowe próbki kosmetyków w elle

DYSKUSJA

Elle to polska edycja prestiżowego i uznanego na świecie tytułu o modzie, stylu życia i pragnieniach nowoczesnych kobiet. Jest to swoisty przewodnik po najnowszych trendach, najbardziej pożądanych kolekcjach, wyśmienitej kuchni, stylowych wnętrzach i światowej kulturze. Do każdego numeru dołączony jest atrakcyjny dodatek. Teraz w najnowszym wydaniu Elle znaleźć można dodatkowo darmowe próbki kosmetyków.

W najnowszym wydaniu Elle na styczeń nr 1/2022 znajdują się 2 próbki kosmetyków marki Bielenda w cenie 14,99 PLN:

  • maseczka Bielenda Shine Booster – Srebrna maseczka w płacie jest prawdziwie rozświetlającym i nawilżającym koktajlem dla Twojego naskórka. Zaserwuj swojej skórze efekt SHINE SKIN w iście luksusowym, olśniewającym stylu.
  • maseczka Bielenda Prosecco Bubble – Bąbelkująca formuła pod wpływem powietrza zwiększa swoją objętość i zmienia się w lekką pianę, wykonując jednocześnie delikatny mikromasaż naskórka. Musująca maseczka Bielenda Prosecco Buuble Mask rozbudzi skórę i zagwarantuje jej prawdziwie „upiększający zastrzyk” energii.

elle z próbkami bielenda

Każda z maseczek Bielenda w drogerii kosztuje ok. 5 PLN.

O magazynie Elle

Elle jest magazynem kobiet nowoczesnych, dla których ważna jest zarówno kariera, jak i relacje z partnerem i rodziną. Dlatego istotną częścią pisma są tematy związane z pracą, rozwojem, psychologią, seksem czy macierzyństwem. ELLE to magazyn, który szybko reaguje na dynamicznie zmiany zachodzące wokół nas, podejmuje tematy ważne dla współczesnych kobiet, porusza problematykę społeczną i przybliża sylwetki inspirujących postaci. ELLE śledzi także wydarzenia kulturalne, wyławia nowe talenty i spotyka się z twórcami.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Jestem Bogusia
    Mam problem z cerą jest wrażliwa sucha można powiedzieć że też obwisła mam 50 lat i bardzo chce postawić na maski Bielendy lecz wcześniej chciałbym wypróbować próbki

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki