Darmowe próbki

Darmowe próbki farb do włosów od Matrix

darmowe próbki kosmetyków matrix

DYSKUSJA

Matrix to profesjonalna marka kosmetyków do koloryzacji włosów. Obecnie Matrix Professional rozdaje darmowe próbki swoich produktów. Kto może je otrzymać i jakie warunki należy spełnić?

Matrix pisze sam o sobie, że jest marką pełną kolorów, która posiada szeroki wachlarz produktów profesjonalnych stworzonych do każdego typu włosów. A dzięki prowadzonej akcji samplingowej każdy profesjonalny fryzjer może sprawdzić ich kultowe farby SoColor z technologią Pre-Bonded i odkrywać kolejne nowości m.in.żelowe tonery Tonal Control. Marka Matrix posiada pełną gamę produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów.

Sama marka Matrix powstała w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych przez Arnie Millera i od początku pozycjonowała się na rynku jako profesjonalna marka fryzjerska.

W ramach akcji z darmowymi próbkami, Matrix poszukuje fryzjerów i salonów fryzjerskich. Dla osób, które wypełnią formularz zgłoszeniowy Matrix wysyła tubkę farby do włosów Matrix SoColor Pre-Bonded ora tonery Matrix SoColor Pre-Blonded wraz z Tonal Control Pre-Blonded o pojemności 90 ml.

darmowe próbki farby matrix socolor toner

Aby otrzymać darmowe próbki Matrix należy przejść na dedykowaną stronę na Facebooku i kliknąć przycisk „Zarejestruj się”. Następnie należy podać wszystkie niezbędne wymagane dane oraz wybrać, że jest się „Fryzjerem”. Po weryfikacji Matrix Professional prześle darmowe próbki na wskazany w formularzu adres.

Udział w akcji jest całkowicie darmowy. Wszelkie koszty wysyłki i próbek pokrywa organizator. Pula dostępnych próbek nie jest znana. Okazja jest limitowana.

Uwaga: możliwość zamówienia próbek przeznaczona jest tylko dla fryzjerów i salonów fryzjerskich.

Darmowe próbki Matrix info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Ktoś zamawiał? rzeczywiście trzeba być fryzjerem żeby wysłali?

  2. proszę o darmową próbkę farby do włosów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki