Darmowe próbki

Darmowe próbki farb od Jeger

darmowe próbki farb i tynków od jeger

Jeger to uznany producent designerskich materiałów wykończeniowych. Dzięki najnowszej promocji można wypróbować jakość produktów tej marki i sprawdzić oferowane kolory w rzeczywistości.

Próbka koloru wymalowana ręcznie autentycznym produktem, to najlepszy sposób na dobranie właściwego koloru. Naturalne lub sztuczne światło oraz wyposażenie wnętrza pozwolą dokonać najlepszego wyboru.

Biorąc pod uwagę jakość, skład fizyko-chemiczny, właściwości itp., zarówno efekty dekoracyjne, jak i farby z oferty marki Jeger to produkty z górnej półki. Ich jakość jest porównywalna do materiałów wiodących producentów, ale w bardziej przystępnej cenie.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Zobacz także: zamów próbki ulubionych kolorów farb w Dulux za 1 PLN.

W ramach okazji można zamówić 10 darmowych próbek – od tynków dekoracyjnych przez farby do wnętrz, farby do mebli, farby renowacyjne, tablicowe czy tapety. Można wybierać także kolor próbki.

Próbki Jeger są darmowe. Natomiast dostawa już nie. Najtańsza forma wysyłki to koszt ok. 9,90 PLN. Wówczas dostawa realizowana jest firmą kurierską DHL.

O Jeger

Jeger to marka farb i systemów dekoracyjnych na polskim rynku. Produkty dedykowane są nie tylko profesjonalistom, ale również klientom indywidualnym. Jeger jest innowacyjną polską firmą, od kilkunastu lat rozwijającą technologię i produkty do dekoracji wnętrz. Pasją firmy jest tworzenie produktów do kreatywnej dekoracji ścian i mebli, które pozwalają klientom wyrazić siebie i swój styl wg własnego gustu i upodobań. Wszystkim chcącym odmienić swoje wnętrze i wrażliwym na piękno Jeger dostarcza szeroką paletę efektów dekoracyjnych, farb, lakierów, patyn oraz tapet.

Darmowe próbki Jeger info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Nie zamawiajcie tego!!! Zamówiłem myśląc że przyjdzie sprej a dostałem kolory farb na kartce!!! 10zł w pizdu poszło

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki