Darmowe próbki

Darmowe próbki farby Dulux Professional

Darmowy katalog karta kolorów Dulux

DYSKUSJA

Niedawno informowaliśmy o możliwości zamówienia 3 próbek wybranych kolorów farb Dulux za 1 PLN. Tym razem Dulux wystartował z akcją dla profesjonalistów, która pozwala na zamówienie próbek farb z gamy Dulux Professional.

Dulux Professional Rezisto 9 Mark Blocker to farba do ścian odporna na czarne ślady i przetarcia. Plamoodporna farba wewnętrzna do ścian i sufitów o wykończeniu matowym. Dzięki innowacyjnej formule Scuff Shield Technology, Rezisto 9 Mark Blocker tworzy wyjątkowo trwałą powłokę o właściwościach tytanowych, odporną na powstawanie czarnych śladów i przetarć (eng. scuffs). Często powstają one na ścianie w wyniku uderzenia lub zarysowania przedmiotami wykonanymi z gumy, plastiku lub drewna, np. krzeseł, podeszw butów, odkurzaczy czy walizek.

Produkt przeznaczony zarówno do realizacji projektów mieszkaniowych (np. przedpokoje, korytarze), jak również do projektów komercyjnych (np. ciągi komunikacyjne, miejsca użyteczności publicznej oraz pomieszczenia biurowe).

Jedna puszka o pojemności 4 l kosztuje w sklepie ok. 220 PLN.

Dzięki okazji można zamówić maksymalnie trzy opakowania farby Dulux Rezisto 9 o pojemności 0,9L w wybranych kolorach. Darmowe próbki można zamawiać do 31 lipca 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Ilość promocyjnych opakowań farb (próbek) jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby skorzystać z promocji należy przejść na dedykowaną stronę internetową i zarejestrować konto. Należy w nim podać swoje dane adresowe, imię, nazwisko, adres e-mail, telefon oraz podać swój zawód (malarz, architekt, projektant wnętrz). Dodatkowo w następnym kroku należy podać kody kolorów według wzornika Dulux (jeśli nie posiadamy wzornika, można zainstalować aplikację Dulux Professional i wybrać interesujące nas kolory z ich wzornika / próbnika).

Po weryfikacji zgłoszenia, Dulix prześle na wskazany w formularzu adres 3 próbki farby Dulux Rezisto 9. Dostawa jest darmowa.

O firmie Dulux

Dulux to jeden z największych, a na pewno najbardziej rozpoznawalnych producentów farb na świecie. Działa w ponad 100 krajach. Dulux w swoim asortymencie posiada m.in. farby akrylowe, farby lateksowe, emalie, impregnaty, lakiery i inne produkty służące do koloryzacji ścian oraz elewacji. Sama firma została założona w Wielkiej Brytanii w 1932 roku. Nazwa firmy powstała od akronimu złożonego z początkowych dwóch liter nazwy firmy „Du Point” oraz od łacińskiego słowa „lux” oznaczającego światło. Obecnie właścicielem marki Dulux jest firma AkzoNobel.

Darmowe próbki Dulux info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Promocja nieaktualna po wejściu w link „Zamów maksymalnie trzy opakowania farby Rezisto 5 (0,9L) w wybranych kolorach. Promocja trwa od 14 marca do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Ilość promocyjnych opakowań ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.”

    1. @Ania sorry. Zaktualizowałem już link. Teraz jest prawidłowy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki