Darmowe próbki

Darmowe próbki farby od Śnieżka

darmowa prenumerata magazunu dekoratorium śnieżka

DYSKUSJA

Skorzystaj z najnowszej promocji marki Śnieżka, w której można otrzymać nawet 10 próbek kolorów farb Śnieżka Satynowa. Swojego czasu informowaliśmy o podobnej akcji z próbkami zorganizowanej przez Dulux.

Wzorzec, który można otrzymać całkowicie bezpłatnie to idealne rozwiązanie do przetestowania koloru wewnętrzu. To swoisty sposób na testowanie koloru bez malowania, schnięcia, czy brudzenia. Dzięki wygodnej formie można go zabrać ze sobą do sklepu wnętrzarskiego, czy meblowego. Dzięki promocji Śnieżki możesz upewnić się czy wybrany kolor będzie pasować do podłogi, płytek, itp.

Według producenta, Śnieżka Satynowa to farba przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, cegły, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopochodnych oraz tapet, również tych z włókna szklanego użytkowanych wewnątrz pomieszczeń. Ze względu na wyjątkowe właściwości i trwałość farba polecana jest do malowania pomieszczeń szczególnie narażonych na zabrudzenia np. ciągi komunikacyjne, korytarze, pomieszczenia prywatne i biurowe, salony i aneksy jadalne.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej należy przejść na dedykowaną stronę i zapisać się do newslettera. Następnie potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie w link w wiadomości przesłanej na skrzynkę e-mail. Po pozytywnym potwierdzeniu zostanie wysłana kolejna wiadomość z kodem rabatowym. W ramach podziękowań otrzymać można ekskluzywny kod rabatowy dzięki któremu całkowicie za darmo można zamówić w sklepie internetowym do 10 sztuk kolorów do testowania wraz z darmową wysyłką Pocztą Polską. Można wybierać spośród 68 różnych kolorów farb.

Promocja trwa do 31 marca 2019 r.

O firmie Śnieżka

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tak wysoką pozycję firma osiągnęła w niespełna 30 lat, jej początki sięgają bowiem 1984 roku. Dobra znajomość branży oraz skuteczne i efektywne zarządzanie Spółką, w krótkim czasie zaowocowały dynamicznym rozwojem i pozwoliły na osiągnięcie obecnej pozycji rynkowej.

Zamów darmowe wzorniki farb Śnieżka info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Najtańsza próbka jest po 0.98 pln, zniżka daje -5.90 pln, więc tylko 6 próbek. skąd info o 10? A podobny kod tylko dla Magnata w ogóle nie działa.

    1. ja dzisiaj dostałam kod i działa zamówiłam jest wszystko ok

  2. Proszę o próbki.

  3. Witam czy jest możliwość zamówienia darmowych próbek

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki