Darmowe próbki

Darmowe próbki folii ochronnej od Xpel

DYSKUSJA

Każdy właściciel samochodu martwi się o zadrapania i zarysowania lakieru. Jednym ze sposobów ochrony lakieru przed szkodami jest oklejenie go specjalną folią. Wybór tego rodzaju produktów jest spory, a jednym z producentów takich folii jest Xpel. W ich najnowszej akcji można zamówić darmową próbkę i sprawdzić właściwości ich folii na własnym samochodie.

W ramach akcji Xpel można otrzymać próbkę następującego produktu jakim jest folia ochronna do lakieru Ultimate Plus. Folia zapewnia według producenta efekt samoregeneracji.

Folia ma zapewniać najlepszą ochronę lakieru przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Trwała folia ma rewolucyjny efekt samoregeneracji. Zarysowania znikają automatycznie, dzięki czemu samochód zawsze lśni jak nowy. Producent zadbał także o ochronę przed sadzą, ptasimi odchodami, z zmiażdżonymi owadami czy zanieczyszczeniami powietrza wpływającymi na lakier samochodu. Gwarancja na folię to aż 10 lat i obejmuje gwarancję na żółknięcie i łuszczenie. Folia jest doskonale gładka i nie widać różnicy pomiędzy folią a lakierem fabrycznym.

darmowa próbka folii do oklejenia samochodu xpel

Aby zamówić darmową próbkę folii Ultimate Plus należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia sampli. Należy w nim podać podstawowe dane adresowe, imię i nazwisko, adres e-mail, telefon oraz markę i model posiadanego samochodu. Próbka zostanie wysłana za darmo na wskazany w formularzu adres.

Okazję podesłał Emil. Dziękujemy.

Darmowa próbka folii info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki