Darmowe próbki

Darmowe próbki hydrożelu do roślin od Terra

Darmowe próbki hydrożelu Terra

Dzięki najnowszej akcji firmy Terra można sprawdzić właściwości hydrożeli i przekonać się na własnej skórze o ich zaletach.

Hydrożel to nic innego jak specjalny preparat, który został stworzony z myślą o odpowiednim nawodnieniu roślin. Inaczej określa się go mianem superabsorbentu, czyli wielocząsteczkowym, usieciowanym, nierozpuszczalnym polimerem, charakteryzującym się zdolnością pochłaniania wody, sorpcją kationów oraz wpływającym na poprawę fizycznych właściwości gleby.  Wspomaga utrzymanie wilgoci roślinom. A nie trzeba chyba przekonywać, jak ważne jest prawidłowe podlewanie roślin, szczególnie latem, gdy temperatura powietrza potrafi przekraczać 30 C.

Wiedza nad prawidłowym wykorzystaniem hydrożelu w ogrodnictwie nie jest jeszcze powszechna. Tego rodzaju produkty nie są jeszcze popularne (przynajmniej w Polsce). Sprzedaje się je najczęściej w formie proszku lub granulatu. Hydrożel może zostać wymieszany razem z glebą, dzięki czemu można zatrzymać bardzo duże ilości wody i tym samym zmniejszyć częstotliwość podlewania.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Samo stosowanie hydrożelu minimalizuje skutki tak zwanego stresu wodnego, zatrzymuje wodę na odpowiednim poziomie i uniemożliwia przenikanie jej do głębszych warstw gleby (1 gram hydrożelu potrafi wchłonąć aż wchłania do 650 ml wody), gdzie roślina nie ma rozwiniętego systemu korzeniowego. Ta ostatnia zaleta pozwala także na oszczędność wody zużywanej podczas podlewania nawet o 80%.

Hydrożele można stosować zarówno w ogrodach, jak i w uprawie doniczkowej roślin na balkonach, tarasach i w domach. Najszersze zastosowanie hydrożele mają jednak w parkach i wszędzie tam, gdzie występuje miejska roślinność.

Firma Terra umożliwia zamówienie za darmo próbek różnych hydrożeli. Można je przetestować i dzięki temu samemu zapoznać się z zaletami stosowania hydrożelu. Można wybrać następujące próbki hydrożelu:

  • Hydrogel Vit – mieszanka nawozowa
  • Hydrogel Aqua – granulat
  • Hydrogel Aqua – pylisty
  • Hydrogel Speed – potasowy do wody i solanek
  • Hydrogel Speed – sodowy do wody i solanek
  • Hydrogel Speed – sodowy do wody / bloker

Aby otrzymać próbki należy wypełnić na dedykowanej stronie formularz (link podajemy na dole wpisu) oraz zaznaczyć te próbki, które chcemy otrzymać. Do formularza można dołączyć również opis, do jakich celów potrzebny jest nam hydrożel. Zamawiając próbki, najlepiej podać adres firmowy.

Próbki wysyłane są na terenie Polski za darmo.

Darmowe próbki hydrożelu Terra info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki