Darmowe próbki

Darmowe próbki karmy dla kota Bozita

próbki karmy bozita za darmo

DYSKUSJA

Dawno nie pisaliśmy o możliwości zamówienia próbek karmy dla kota. Tym razem próbki swoich karm rozdaje firma Bozita, która specjalizuje się w karmach specjalistycznych. To druga edycja tej akcji, a próbki karmy, które można odebrać za free to próbki karmy mokrej dla kotów.

Karmy Bozita, które można zamówić gratis to mokre karmy wyprodukowane w Szwecji w miejscowości Vårgårda. Karma wyróżnia się wysoką zawartością mięsa oraz wysokim poziomem białka pochodzenia zwierzęcego. Wybrane warianty karmy Bozita nie posiadają w swoim składzie zbóż, co dodatkowo zwiększa ich wartość.

Producent zapewnia, że karma Bozita dla kotów jest w pełni zbilansowana karma. Dla przykładu w ofercie znaleźć można karmy, które zostały dostosowane do nieco niższych potrzeb energetycznych kotów po sterylizacji oraz przebywających w domu, co czyni ją również odpowiednią dla kotów starszych lub z nadwagą. Zawartość świeżego mięsa w składzie karmy przyczynia się do zwiększenia walorów smakowych oraz strawności karmy, ułatwiając kotu przyswajanie składników odżywczych. Karma zawiera prebiotyczne włókna FOS i MOS dla sprawniejszego funkcjonowania mikrobiomu jelitowego oraz naturalne beta-glukany drożdżowe o właściwościach prozdrowotnych.

W ramach akcji można zamówić próbki następujących wariantów karmy:

 • Bozita kawałki w galaretce z wątróbką z kurczaka
 • Bozita kawałki w galaretce z reniferem
 • Bozita kawałki w galaretce z wołowiną
 • Bozita kawałki w galaretce z łosiem
 • Bozita kawałki w galaretce z łososiem
 • Bozita kawałki w galaretce z okoniem

Próbki karmy dla kota otrzymane w poprzedniej edycji z karmą suchą Bozita:
próbki karmy dla kota bozita

karma dla kota bozita mokra

Obecnie można zamówić próbkę karmy mokrej dla kota w szaszetce. Próbka karmy wysyłana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej. Próbka zawiera 85g karmy. Ilość próbek karmy Bozita jest ograniczona. Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Aby zamówić bezpłatną próbkę karmy dla kota Bozita należy przejść na dedykowaną podstronę i spośród wszystkich dostępnych opcji (6 wariantów) należy wybrać 1 i kliknąć przycisk „Zamów”. W następnym kroku pojawi się formularz zamówienia, który należy wypełnić podając takie informacje jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail. Należy także wyrazić wszystkie zgody. Próbki są wysyłane Pocztą Polską i powinny dotrzeć do adresatów w ciągu 2-3 tygodni.

O firmie Bozita

Bozita to szwedzka firma , która rozpoczęła produkcję karm dla zwierząt w 1903 r. Od tego czasu znacznie zwiększyła swoje zasięgi. Firma chwali się, ze ich produkty są wolne od GMO, a mięso z którego korzystają pozbawione podawanego w innych państwach hormonu wzrostu.

Bezpłatne próbki Bozita info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

7 Komentarze

 1. wszystkie próbki wyprzedane :(

 2. Chętna na probki

 3. Moje koty były zadowolone .

 4. Proszę na próbę

 5. Jak zamówić próbkę? Mi się to nie udaje

 6. Bardzo bym prosiła o próbkę z góry dziękuję

 7. Proszę o próbkę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki