Darmowe próbki

Darmowe próbki karmy dla psa Adventuros od Purina

darmowe próbki karmy purina

DYSKUSJA

Purina to kolejna marka, która zorganizowała akcję samplingową z bezpłatnymi próbkami. Tym razem można zamówić próbki karmy dla psa.

Próbki, które można otrzymać za darmo to próbki karmy dla psa Purina Adventuros. Karma Purina Adventuros występuje w 3 smakach, które z pewnością przypadną do gustu pupilowi:

 • Purina Adventuros o smaku bawoła
 • Purina Adventuros o smaku sarniny
 • Purina Adventuros o smaku dzika

Przysmak dla psów przygotowany został z myślą o pupilach, które są aktywne. Producent przysmaku zapewnia, że Purina Adventuros nie zawiera sztucznych barwników i posiada niską zawartość tłuszczu.

Akcja z darmowymi próbkami Purina dla psa trwa do 30 czerwca 2018 r. lub wyczerpania puli darmowych próbek. Ilość próbek do rozdania w akcji samplingowej to łącznie 21 000 próbek.

Zobacz także: zamów próbki karmy dla kota Purina Gourmet oraz Purina One Dual Nature.

Aby otrzymać darmowy zestaw próbek dla psa Purina Adventuros należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz, w którym należy podać swoje podstawowe dane adresowe, imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon. Próbki zostaną dostarczone całkowicie za darmo. Wszelkie koszty pokrywa organizator akcji, czyli firma Nestle. Próbki dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

W bezpłatnym zestawie od Purina znajduje się produkt Purina Adventuros Nuggets o smaku dzika 90 g 1 szt. oraz ulotka informacyjna.

O firmie Purina

Od ponad 80 lat Purina jest liderem w badaniach naukowych w zakresie żywienia i opieki nad zwierzętami. Purina zatrudnia dietetyków, naukowców, lekarzy wterynarii i behawiorystów, by ci nieustannie szukali nowych sposobów zdrowego karmienia zwierząt. Według producenta, każda karma Purina jest rezultatem wielu badań i osiągnięć w udoskonalaniu jakości, smaku i wartości odżywczych.

Próbki purina za darmo info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

14 Komentarze

 1. Chce wyptubowac nowa karme dl pupila

 2. Poszukujemy dobrej karmy

 3. Witam mam małego pieska nazywa się Pikuś poszukujemy dobrej karmy dla niego mam nadzieję że wasza karma by mu smakowała dlatego bardzo bym prosilam o nią pozdrawiam

 4. Szukam dobrej karmy dla dwóch psow .

 5. Właśnie odebraliśmy próbkę purina adventuros Dziękujemy przypadły do gustu mojemu psiakowi

 6. Witam mam szczeniaka suczkę rasy bokser i poszukuje karmy która przpadnie jej do gustu.

 7. Poproszę o darmową próbkę dla Dropsa

 8. chciałbym wyprubowac waszą karme datmową dla psa

 9. Nie myślałam, że karma będzie aż tak smakować mojemu wybrednemu pupilowi :)

 10. Witam!
  Mam malutką księżniczkę o imieniu Lady. Jest to piesek rasy Shitz tzu ma obecnie prawie 3 miesiące, bardzo chciałbym wypróbować waszą karmę odpowiednią dla mej damy.
  Pozdrawiam serdecznie.

 11. Poszukuje karmy dla mojej 5 letniej suczki Tili

 12. Chcialbym wypróbowac karme dla mojego psiaka

 13. Proszę o darmowe próbki karmy dla psa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki