Darmowe próbki

Darmowe próbki kosmetyków Artdeco

próbki kosmetyków artdeco

Firma kosmetyczna Artdeco rozpoczęła promocję, w której można otrzymać za darmo zestaw próbek kosmetyków do makijażu.

Kosmetyki, których próbki można zdobyć za darmo to:

  • 500x próbka podkładu Artdeco Nude Foundation o pojemności 2ml
  • 500x próbka bazy pod podkład Artdeco o pojemności 2 ml
  • 500x próbka tuszu do rzęs Artdeco All in One Mascara o pojemności 3 ml
  • 50x podkład Nude Foundation o pojemności 20 ml (dla najlepszych)

Aby móc otrzymać darmową próbkę wystarczy przejść na dedykowany landing page i wypełnić formularz z ankietą. Ankieta zawiera podstawowe pytania o preferencje zakupowe. Warunkiem otrzymania próbek Artdeco jest także udostępnienie na Facebooku wpisu ze zdjęciem.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Akcja rozdawania próbek kosmetyków trwa do 10 czerwca 2016 r. Łącznie do zdobycia jest aż 500 zestawów z próbkami produktów do makijażu Artdeco. Dodatkoto 50 laureatek na podstawie najbardziej kreatywnych publikacji otrzyma także podkład Nude Foundation o pojemności 20 ml.

O firmie Artdeco

Artdeco to nazwa niemieckiej firmy specjalizującej się w produkcji kosmetyków. Stylistyka ARTDECO nawiązuje do stylu art deco. Art deco to określenie eklektycznego stylu artystycznego, który rozpoczął się w latach dwudziestych w Paryżu. W ofercie firmy Artdeco znaleźć można nie tylko podkłady, korektory i tusze, ale także kosmetyki przeciwko starzeniu, do pielęgnacji stóp i dłoni, do manicure i pedicure. Kosmetyki Artdeco zdobyły m.in. nagrodę Beauty World Cup 2005.

Próbki Artdeco - odbierz info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki