Darmowe próbki

Darmowe próbki kosmetyków Cutis Ł

darmowe próbki kosmetyków cutis

Nowa akcja rozdawania próbek kosmetyków sygnowanych logiem Cutis. Jakiś czas temu Cutis rozdawał próbki produktów dla dzieci. Tym razem szansa na próbki dla dorosłych klientów.

W ramach akcji samplingowej można zamówić darmowe próbki produktów kosmetycznych Cutis Ł. Producent zapewnia, że dermokosmetyki tej serii skutecznie redukują stany zapalne, łagodzą świąd, ból i pieczenie, koją podrażnienia, zaczerwienienie oraz zapobiega ich nawrotom, redukują nadmierne łuszczenie się skóry, wygładzają szorstki i popękany naskórek. Mają także właściwości, które odpowiadają za odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry.

darmowe próbki curis szampon krem maść

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Dla każdego kto wypełni formularz i zamówi darmowe próbki, Cutis prześle następujące dermokosmetyki:

  • Próbka kremu konopnego Cutis Ł
  • Próbka szamponu bioaktywnego Cutis Ł
  • Próbka maści konopnej Cutis Ł

Aby otrzymać darmowy zestaw próbek Cutis należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia próbek. Formularz wymaga podania imienia, nazwiska, adresu dostawy, telefonu, adresu e-mail oraz specjalnego indywidualnego kodu aktywującego zamówienie. Kod składa się z 8 znaków. Można go zdobyć pisząc w wiadomości prywatnej na profilu Cutis (obsługa w ciągu 1-2 dni powinna taki kod wygenerować). Po przesłaniu formularza należy także potwierdzić zamówienie próbek przepisując kod wysły na adres e-mail.

Link do akcji samplingowej Cutis publikujemy tradycujnie na końcu wpisu.

Próbki i przesyłka są całkowicie darmowe. Dostarczane są pocztą na wskazany w formularzu adres. Organizator nie przekazuje w regulaminie okazji informacji jaka jest pula próbek oraz jak długo są rozdawane. Zakładamy, że są rozdawane do wyczerpania zapasów.

Darmowe próbki Cutis info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
2
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki