Darmowe próbki

Darmowe próbki kosmetyków od Tena

Darmowe próbki podpasek Tena

DYSKUSJA

Tena regularnie rozdaje próbki swoich sztandarowych produktów – pieluchomajtek i podpasek. Ostatnio jednak istnieje możliwość zamówienia próbek kosmetyków do pielęgnacji.

Zestaw próbek, który można zamówić całkowicie za darmo to 3 proste kroki do zdrowej skóry. Można wybierać spośród 3 zestawów w skład których wchodzą produkty Tena i kosmetyki:

 • Zestaw ProSkin z TENA Pants Normal i TENA Pants Night – Zawiera majtki chłonne TENA ProSkin Pants Normal i TENA ProSkin Pants Night a także próbki kremów TENA Barrier Cream i TENA Zinc Cream

 • Zestaw ProSkin z TENA Slip – Zawiera pieluchomajtki TENA Slip ProSkin zapinane na rzepy oraz próbki kremów: TENA Barrier Cream i TENA Zinc Cream

próbki tena do pielegnacji

Aby zamówić próbki kosmetyków do pielęgnacji skóry należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wybrać odpowiedni wariant produktu. Następnie należy wypełnić formularz zamówienia. Należy w nim podać swoje imię, nazwisko, adres, adres e-mail oraz zaznaczyć wszystkie zgody.

Próbki są wysyłane za darmo na wskazany adres. Można zamawiać próbki wyłącznie z wysyłką na terenie Polski. Zamówienia spoza Polski nie będą realizowane.

Próbki są dostarczane w dyskretnym opakowaniu za pośrednictwem poczty. Dostawa próbek Tena zazwyczaj zajmuje ok. 10 dni.

O firmie Tena

Tena to firma oferująca najlepszą na rynku ochronę dla osób z nietrzymaniem moczu. Oferuje produkty i usługi, które minimalizują wpływ inkontynencji na codzienne życie ludzi.

Kosmetyki Tena za darmo info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

17 Komentarze

 1. próbki doszły do mnie

 2. od Teny próbki zawsze dochodzą ja równiez dostalam konkretna firma :)

  1. Poproszę o próbki

  2. Poproszę o próbki

 3. Poprosze próbkę

  1. Poproszę próbkę

 4. To super komfort cudownie że ktoś pomyślał o tym

 5. do mnie też doszły. Uczciwie

 6. Poproszę o probki

 7. Poproszę o próbki.

 8. Poproszę o próbki

 9. Poproszę o 3 próbki

 10. Dostałam próbki :)

 11. Poproszę o darmowe próbki

  1. Poproszę o darmowe próbki.
   Pozdrawiam

 12. POPROSZE O DARMOWE PRÓBKI

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki