Darmowe próbki

Darmowe próbki kremu i serum Nanoverse Peptide od Asepta

próbka za darmo od asepta

DYSKUSJA

Nanoverse Peptide rozdaje darmowe próbki. Jak je otrzymać? Jest na to prosty sposób, który postanowiliśmy sprawdzić i się z Wami podzielić.

Zanim jednak przejdziemy do sposobu zamówienia darmowych próbek, warto wspomnieć czym właściwie są produkty Nanoverse Peptide. Nanoverse Peptide to nowoczesny produkt do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, stworzony z myślą o skórze suchej i dojrzałej z widocznymi zmarszczkami. Ten zaawansowany krem został wzbogacony o innowacyjną technologię MOQ22, która pomaga utrzymać młody wygląd. Nanoverse Peptide działa, aby zwiększyć jędrność i elastyczność skóry, jednocześnie redukując widoczność zmarszczek. Dzięki swojej lekkiej formule, produkt jest odpowiedni do stosowania zarówno rano, jak i wieczorem, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Krem kosztuje w drogerii ok. 200 PLN.

Z kolei serum Nanoverse to kosmetyk nowej IV generacji z cząsteczkami młodości pobudza odnowę skóry i działa antyoksydacyjnie. Dodatkowo dzięki wysokiej koncentracji substancji aktywnych serum sprawia, że skóra wygląda młodziej, a drobne zmarszczki znikają. Kosmetyk aplikowany pod krem maksymalizuje skuteczność jego działania. Serum kosztuje w drogerii ok. 250 PLN.

darmowe próbki nanoverse peptide

darmowa próbka kosmetyku nanoverse peptide

W ramach akcji próbkowej można zamówić zestaw darmowych próbek kosmetyków Nanoverse Peptide. W zestawie znajdują się 1 próbka serum Nanoverse Peptide oraz 1 próbka kremu Nanoverse Peptide. Udział w akcji jest całkowicie darmowy, a wszelkie koszty wysyłki pokrywa Nanoverse Peptide.

Aby zamówić darmowe próbki Nanoverse Peptide należy przejść na dedykowaną stronę, na której znajduje się formularz Google Docs i wypełnić wszystkie pola podając swoje dane: imię, nazwisko, dane adresowe, adres e-mail. Po weryfikacji Nanoverse Peptide powinien przesłać na wskazany w formularzu adres zestaw darmowych próbek.

O firmie Asepta

Asepta to renomowany polski producent wyrobów naturalnych o zastosowaniu leczniczym i wspomagającym. Ich suplementy diety i kosmetyki wyróżniają się starannie dobranymi i precyzyjnie wyselekcjonowanymi składnikami, co przekłada się na pełną skuteczność ich produktów. Przez wiele lat byli pionierami na polskim rynku, wprowadzając na niego m.in. olejek z oregano, a obecnie poszerzyli swoją ofertę o cenne olejki z liścia laurowego czy kurkumy. Od 1998 roku firma aktywnie działa na rynku, a już w pierwszych latach istnienia zdobyła mocną pozycję, co umożliwiło jej dynamiczny rozwój technologiczny i szeroki wachlarz innowacyjnych produktów.

Darmowe próbki Nanoverse Peptide info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
4
Lubię to
2
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki