Darmowe próbki

Darmowe próbki kwasowych tonerów Shades EQ Bonder Inside od Redken

darmowe próbki kosmetyków do włosów od redken

DYSKUSJA

Redken ponownie rozdaje darmowe próbki. Wcześniej informowaliśmy o możliwości zamówienia kosmetyków związanych z koloryzacją włosów z serii Acidic Color Gloss. Tym razem można zgarnąć próbki tonerów kwasowych.

Czym jest właściwie toner do włosow Redken Shades EQ Bonder Inside? Jest to wielokrotnie nagradzana, kwasowa koloryzacja ton w ton (demi-permanentna), która nadaje połysk, ton, odświeża kolor i lekko maskuje siwe włosy. Producent zwraca uwage na kilka zalet wspomnianego kosmetyku. Do głównych atutów tonera kwasowego zaliczyć można brak w składzie amoniaku, brak efektu rozjaśnienia naturalnych włosów i kwasowy odczyn pH. Sam toner jest dostępny o płynnej konsystencji dzięki czemu jest łatwy w aplikacji, a formuła farby jest mieszanką pigmentów bezpośrednik i oksydacyjnych.

Toner dostępny jest w kilkudziesięciu odcieniach.

Cena pełnowartościowego produktu Redken Shades EQ Bonder Inside to ok. 70 PLN.

Aby zamówić próbki należy przejść na dedykowaną stronę internetową Redken. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy podając niezbędne dane jak imię, nazwisko, nazwę salonu, numer telefonu, adres e-mail, kod pocztowy oraz NIP firmy.

Redken nie podaje w warunkach udziału ilości dostępnych próbek oraz czasu trwania akcji samplingowej.

Po weryfikacji próbki Redken wraz z zestawem testowym zostaną dostarczone za darmo na wskazany adres.

Uwaga: akcja przeznaczona jest dla profesjonalnych użytkowników, właścicieli salonów i fryzjerów.

O marce Redken

Redken to amerykańska marka profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. Opiera się na najnowszych osiągnięciach nauki oraz tradycji innowacji sięgającej lat 60. XX wieku. Początki zawdzięcza hollywoodzkiej aktorce Pauli Kent i jej fryzjerowi Jheriemu Reddingowi.

Promocja kończy się w piątek 26 lipca, 2024 .

Próbki Redken info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki