Darmowe próbki

Darmowe próbki masy szpachlowej Śmig od Megaron

próbki masy szpachlowej megaron śmig za darmo

DYSKUSJA

Megaron to uznana i wiodąca firma z produktami dedykowanymi dla budownictwa. Przede wszystkim specjalizują się w gładziach i gipsach szpachlowych. Ale ich portfolio to także kleje, grunty i papa w płynie. Jeśli zatem budujesz, remontujesz lub zajmujesz się wykończeniówką zawodowo to ta akcja jest dla ciebie.

Z czym Wam się kojarzy określenie twardy? Pewnie ze skałą, siłownią i jeszcze paroma innymi skojarzeniami. Na budowie też potrzebujemy twardych i stabilnych konstrukcji, aby przetrwały długie lata. Rzadko kiedy jednak coś jest zarówno twarde, jak i elastyczne. Taka dokładnie jest masa szpachlowa śmig C50 do łączenia płyt gipsowo-kartonowych. Niezależnie czy podczas remontu korzysta się z jednej płyty czy z podwójnego płytowania oraz czy ma się do czynienia z konstrukcją pracującą czy sztywną, potrzeba niezawodnej spoiny, która wytrzyma długie lata. W tym miejscu pomóc może śmig C50. Odpowiednio użyty potrafi zrobić łączenie mocniejsze od samej płyty. Po odpowiednim zamontowaniu płyt gipsowo-kartonowych, niezależnie czy używamy kleju gipsowego, talerzyków czy profili stalowych.

Darmowa próbka Śmig C-50 – jak odebrać?

Dla osób, które chcą przetestować i sprawdzić w praktyce właściwości masy szpachlowej Śmig C-50, Megaron przygotował specjalne próbki, które można otrzymać całkowicie za darmo.

Próbka dostarczana jest za darmo. Koszty wysyłki pokrywa Megaron. Aby zamówić próbkę masy szpachlowej Śmig należy przejść na profil na Facebooku przedstawiciela Megaron i napisać wiadomość prywatną na Messengerze. Warto od razu podać w danych dane adresowe do wysyłki. Próbki wysyłane są za pośrednictwem sklepu firmowego. Czas realizacji nie jest najszybszy, ale warto poczekać, jeśli chce się otrzymać produkt najwyższej jakości.

darmowe próbki masy szachlowej śmig c-50s

Informacja o akcji próbkowej Megaron z masą szpachlową Śmig na Facebooku

Instrukcja zamówienia próbki masy szpachlowej Śmig

  1. Napisz wiadomość prywatną do przedstawiciela Megaron
  2. Podaj w wiadomości dane niezbędne do wysyłki próbki Śmig.
  3. Czekaj na dostawę.

Program lojalnościowy Megaron

Firmy produkujące materiały budowlane często dla wykonawców organizują różnego rodzaju programy lojalnościowe, które mają zachęcić ich do regularnego korzystania i polecania ich produktów. Megaron również stworzył taki program lojalnościowy o nazwie „Specjalista„.

Zapisując się do programu lojalnościowego „Specjalista” otrzymuje się dostęp do opcji rejestracji swoich zakupów. Po zeskanowaniu kodu QR na opakowaniu i przypisaniu produktu do swojego indywidualnego konta otrzymuje się punkty lojalnościowe. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości można odebrać z katalogu nagrody: gadżety Megaron oraz bony pieniężne.

W katalogu nagród znaleźć można takie gadżety jak kielnie, kamery termowizyjne, bluzy oraz bony pieniężne.

O firmie Megaron

Megaron to polska firma specjalizująca się w produkcji materiałów do prac budowlanych. Specjalizacja firmy to przede wszystkich w wykonywaniu produktów do prac wykończeniowych, takich jak gładź polimerowa, gładź szpachlowa czy również gips szpachlowy.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki