Darmowe próbki

Darmowe próbki materiałów ściernych Cubitron od 3M

Darmowa próbka maski 3m

To już 2 akcja firmy 3M, o której możemy napisać na łamach naszego bloga o próbkach i gratisach. Tym razem coś dla prawdziwych mężczyzn: 3M rozdaje próbki materiałów ściernych Cubitron II.

Czym są właściwie materiały ścierne 3M i co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Otóż materiały ścierne to wszelkiego rodzaju tarcze z nałożonymi ziarnami, które montuje się na szlifierkę w celu obrobienia materiału np. metalu przed spawaniem.

Tarcza jak tarcza, ale czym właściwie wyróżnia się Cubitron II od innych tarcz do szlifierek, które można zakupić np. w Castoramie czy Leroy Merlin?

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Ziarna materiałów ściernych Cubitron II są specjalnie uformowane i zaskakują swoimi właściwościami. Ich unikalny, opatentowany kształt sprawia, że ziarna są stale ostrzone pod wpływem ścierania, dzięki czemu dłużej zachowują właściwości tnące. W trakcie szlifowania i cięcia powstaje dzięki temu zabiegowi niższa temperatura, a proces obróbki staje się szybszy i łatwiejszy w porównaniu do konkurencyjnych dysków fibrowych.

Dyski fibrowe 3M Cubitron II stworzone zostały głónie do stali konstrukcyjnych, nierdzewnych, kwasoodpornych, trudno obrabialnych stopów twardych i elementów utwardzanych.

Aby zamówić darmową próbkę tarcz Cubitron II wystarczy wypełnić specjalny formularz na dedykowanej stronie produktu. Bezpośredni link znajduje się na dole wpisu. Podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail (najlepiej firmowy), nazwę firmy i adres. Próbki dysków fibrowych 3M zostaną dostarczone w ciągu 2 tygodni od zarejestrowania zgłoszenia.

O marce 3M

3M Company jest jedną z największych na świecie firm, która pracuje nad praktycznym wykorzystaniem nauki w różnych obszarach w celu poprawy jakości życia. 3M osiąga przychody w wysokości 32 mld USD, zatrudnia ponad 90,000 pracowników i świadczy usługi dla konsumentów z ponad 200 krajów.

Próbki tarcz fibrowych 3M info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

  1. Gdzie znajduje się formularz?

    1. @Igla kliknij w czerwony przycisk na dole wpisu i odczekaj 5 sek.

  2. PULA PRÓBEK
    ZOSTAŁA WYCZERPANA.

  3. Poproszę o prubki

  4. płatne ankiety ,warto

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki