Darmowe próbkiZa darmo

Darmowe próbki mleka dla dzieci Humana 2

bezpłatne próbki mleka dla dzieci humana

Akcje promocyjne skierowane dla świeżo upieczonych mam zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że znów zrobiło się głośno o marce Humana.

Humana to jeden z liderów w produkcji posiłków dla niemowląt. Jak zapewnia producent, produkty Humana od ponad 60 lat są przygotowywane w oparciu o wyniki najnowszych badań w dziedzinie żywienia niemowląt.

W aktualnej akcji Humany można otrzymać próbkę mleka następnego dla dzieci po 6 miesiącu życia. Jest to produkt świetnie nadający się jako kontynuacja żywienia po Humana 1 lub innym mlekiem początkowym w sytuacji gdy z uzasadnionych przyczyn mama nie karmi lub nie kontynuuje karmienia piersią. Skład mleka Humana 2 został oparty o wieloletnie badania w zakresie żywienia i doświadczenia lekarzy oraz pediatrów. Ma w pełni pokrywać zapotrzebowanie niemowląt na wszystkie niezbędne składniki odżywcze w drugim półroczu życia w czasie rozszerzania diety dziecka w inne niż mleko składniki.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Humana 2 zawiera dopasowaną do potrzeb dziecka ilość i jakość białka, odpowiednio dobrane tłuszcze w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe LCP, które mają wspierać rozwój mózgu i komórek nerwowych.

Wszystkie młode mamy aby otrzymać próbkę mleka następnego Humana 2 muszą wypełnić formularz rejestracji. Należy podać w nim swoje dane osobowe, e-mail oraz planowaną datę porodu. Należy również odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego chciałabyś przetestować mleko następne Humana 2?”. Łączna pula darmowych zestawów z próbkami mleka Humana 2 to 100 sztuk. Rekrutacja trwa do 7 października 2018 r.

Darmowe próbka mleka Humana 2 info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

8 Komentarze

 1. Witam jest dziś 30.06.2016 ostatni post został napisany 17.06.2016 od 13 dni nowe było postów!!!!!!!! Proszę coś z tym zrobić!!!!!!!!!

  1. @Kacper Urlop do wczoraj. Wybacz. Wygrzewałem się na Teneryfie. :)

 2. To nie jest akcja w której się dostaje darmowe próbki tylko pełnowartościowy produkt do testów. Po co dajecie błędne informacje?

 3. Otrzymała duża puche 800 mleka
  Bardzo dziękuję
  Chociaż jak zobaczyłam w sklepie po ile ona idzie to za tą cenę to ja mam dwa mleka baby prima
  Lub Beniko
  Wiec zostaje przy tym które synek pije
  Ale mimo to bardzo dziękuję

 4. Otrzymała duża puche 800 mleka
  Bardzo dziękuję
  Chociaż jak zobaczyłam w sklepie po ile ona idzie to za tą cenę to ja mam dwa mleka baby prima
  Lub Bebiko
  Wiec zostaje przy tym które synek pije
  Ale mimo to bardzo dziękuję

 5. Prosze o darmowe probki

 6. Proszę o próbki mleka dla niemowlaka

 7. poproszę o darmowe próbki

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki