Darmowe próbki

Darmowe próbki mleka i gadżety dla niemowląt Bebiko

bebiko próbki za darmo

DYSKUSJA

W ślady Bebilona poszła także marka Bebiko. Stworzono BebiKlub. Dołączając do niego można otrzymać bezpłatne próbki mleka Bebiko dla dzieci do 18-go miesiąca życia.

darmowe próbki i gadżety bebiko

Dołączając do klubu można pobierać także poradniki stworzone przez specjalistów z myślą o zdrowym rozwoju dziecka. Na stronie znaleźć można także sekcje „zabawy z dzieckiem” oraz szereg artykułów podzielonych na 4 kategorie: żywienie, rozwój, ja mama i relacje. W BebiKlub dostępny jest również kalendarz ciąży.

BebiKlub za darmo

Bebiko to mleko początkowe dla niemowląt, które można podawać już od urodzenia W pierwszych miesiącach życia mleko jest jedynym pożywieniem dziecka. Dlatego tak ważne jest, aby dostarczało wszystkich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju niemowlęcia. Mleko matki jest najlepsze, ponieważ zostało stworzone przez naturę, aby dostarczać dziecku wszystkiego, czego potrzebuje, w odpowiednich proporcjach. Z myślą o niemowlęciu, które nie może być karmione piersią, stworzone zostało modyfikowane mleko początkowe w proszku. Mleko w proszku Bebiko posiadają wszystkie niezbędne składniki diety i witaminy, potrzebne dzieciom do prawidłowego rozwoju.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

W skład darmowej wyprawki obecnie wchodzi:

 • do paczki dołączany jest darmowy gadżet w postaci termoforu z pestkami wiśni lub kocyk sensoryczny
 • do paczki dołączana jest darmowy gadżet – biżuteria, bransoletka na rękę
 • próbki z porcją mleka Bebiko 2 lub Bebiko PRO+ 2.

darmowa bransoletka bebiko
darmowa biżuteria bebiko bransoletka
Prezenty w poprzedniej edycji:

bezpłatny zestaw dla dziecka bebiko z gadżetami

Jak odebrać paczkę powitalną Bebiko?

Aby otrzymać próbki mleka dla niemowląt wystarczy zarejestrować się w BebiKlubie, potwierdzić chęć założenia konta (po przesłaniu formularza przesyłany jest na adres e-mail kod, którym trzeba potwierdzić założone konto). Rodzaj zamawianych próbek (zestaw powitalny z prezentami i gadżetami) podaje się po podaniu dnia urodzin dziecka (dziecko nie może być starsze niż 6 miesięcy).

 1. Przejdź do formularza rejestracji.
 2. Podaj datę urodzin swojego dziecka.
 3. Jeśli dziecko ma nie więcej niż 6 miesięcy odblokowany zostanie dodatkowy formularz zamówienia zestawu powitalnego. Wybierz interesujący Cię wariant z próbkami Bebiko 2 lub Bebiko PRO+ 2.
 4. Uzupełnij niezbędne dane m.in. dane adresowe do wysyłki, adres e-mail, telefon.
 5. Potwierdź rejestrację przepisując kod przesłany na adres e-mail.
 6. Zaloguj się do swojego konta. Znajdziesz tam dodatkowe zniżki i kupony rabatowe, porady i inne ciekawe informacje na temat żywienia dzieci.

O Bebiko

Bebiko to jeden z wiodących producentów produktów żywieniowych dla dzieci i niemowląt. Marka należy do firmy Nutricia, która od 1901 roku specjalizuje się w produkcji żywności dla dzieci. W 2008 roku została uznana za najcenniejszą markę wśród wszystkich polskich marek produktów spożywczych.

Zamów darmowe próbki Bebiko info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
3
Lubię to
1
Kocham
2
Zmieszany
4
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

13 Komentarze

 1. Gdzie znajduje się formularz do tych próbek? Trzeba gdzieś zaznaczyć, że chce się otrzymać ten termofor?

  1. @xyz Zarejestrować należy konto w Bebi Klubie. Wtedy otrzymuje się powitalną paczkę.

 2. Niestety przyszła do mnie tylko próbka mleka, w dodatku w dość „specyficznej” kopercie….

 3. Do mnie dzis dotarl termofor ;) czekamy na probki. Zeby otrzymac termofor trzeba zaznaczyc ten podpunkt. Po jakim czasie mam sie spodziewac probek mleka?

  1. Jestem w ciąży

 4. Zarejestrowałam się w klubie. Czy coś dodatkowo trzeba zrobić aby otrzymać paczkę z termoforem? Nigdzie nie widzę informacji jak to zrobić!

  1. @Aaaaa jeśli zaznaczyłas podczas rejestracji wszystkie zgody to paczka powitalna dla dziecka powinna przyjść po jakimś czasie sama.

  2. Żeby dostać termofor trzeba zaznaczyć, że jest się w ciąży. Ja dostałam już kilka miesięcy temu ;)

 5. Jestem aktualnie w ciąży i dostałam w tej paczce tylko termofor. W innych paczkach dla niemowląt również nie miałam próbek mleka – podejrzewam, że przyjdzie ono dopiero po urodzeniu dziecka.

 6. Bardzo bym chcialam dostać ten termofon ;*

 7. Otrzymałam termofor jakieś 12 miesięcy temu. I wczoraj przyszły do mnie próbki mleka. Super

 8. Potrzebuję prubki bo chce dziecku zmienić mleko

 9. Chce. Wprowadzić do diety mleko nie tylko samą pierś

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki