Darmowe próbki

Darmowe próbki Nestle Sinlac

testowanie produktów dla dzieci z nestle

DYSKUSJA

Nestle rozpoczęło rekrutację do nowej akcji testowania. Tym razem w testowaniu mogą wziąć udział rodzice wraz ze swoimi dziećmi w wieku od 5. do 36. miesiąca życia i otrzymać darmowe zestawy z bezglutenowymi produktami zbożowymi Nestlé Sinlac.

Nestlé Sinlac to bezglutenowy produkt zbożowy produkowany z wysokiej jakości mączki chleba świętojańskiego i ryżu. Przeznaczony jest dla niemowląt po 4. miesiącu, u których prowadzona jest dieta eliminacyjna, nie zawiera bowiem mleka, laktozy ani białka sojowego. Wystarczy dodać do niego wodę, by otrzymać posiłek kompletny odżywczo, czyli dostarczający nie tylko energii potrzebnej do prawidłowego wzrostu i rozwoju oraz codziennego funkcjonowania organizmu, ale także niezbędnych witamin i składników mineralnych. Dodatkowo, produkt zawiera również aktywne kultury bakterii Bifidobacterium lactis (Bifidus BL), zaliczane do naturalnej mikroflory zasiedlającej przewód pokarmowy.

nestle sinlac opakowanie - darmowe testowanie

Aby skorzystać z oferty i mieć szansę otrzymać produkty Nestle Sinlac za darmo, należy przejść do serwisu Zdrowy Start w Przyszłość. Zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracji, który należy wypełnić.

Rekrutacja trwa do 28 września 2023 r. W ramach akcji zostanie rozdanych 200 zestów Nestle Sinlac. W skład zestawu wchodzi 1x opakowanie Nestle Sinlac bez dodatku cukru 300 g. Udział w testowaniu jest całkowicie bezpłatny. Wszelkie koszty udziału pokrywa organizator.

Firma Nestle

Nestle zostało założone w 1866 roku przez niemieckiego farmaceutę Henriego Nestlé. Główna siedziba mieści się w Vevey w Szwajcarii. Nestlé jest największym przedsiębiorstwem światowym z branży spożywczej z obrotami rzędu 100 mld franków szwajcarskich rocznie oraz największym producentem żywności na świecie. Działa w ponad 80 krajach, sprzedając swoje produkty pod postacią ponad 8000 marek. W Polsce firma Nestlé rozpoczęła działalność w 1993 r. W swojej ofercie posiadała wówczas dwa produkty: Nescafe i Nesquik. Obecnie firma produkuje i sprzedaje produkty żywnościowe pod tak znanymi markami jak m.in. Nestle, Gerber, Winiary, Nałęczowianka, Perrier, Vittel czy Nescafe.

Testowanie Nestle Sinlac info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Chce testować preduktor sinlac dla dzieci

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki