Darmowe próbki

Darmowe próbki pasty do zębów Colgate, Elmex i Meridol

colgate darmowe produkty do higieny jamy ustnej i zębów

DYSKUSJA

Colgate dla stomatologów prowadzi regularne szkolenia z zakresu higieny i ochrony jamy ustnej. Dla uczestników ich programu edukacyjnego przewidział nie tylko materiały szkoleniowe, ale także i darmowe próbki.

W ramach akcji Colgate Professional oraz Colgate Talks, firma dystrybuuje i prowadzi akcję samplingową skierowaną do stomatologów, którzy chcą pozyskać darmowe próbki pasty do zębów i innych produktów stomatologicznych dla swoich pacjentów.

darmowe próbki pasty elmex meridol colgate

Sam wielokrotnie otrzymywałem próbki takich past podczas wizyty u dentysty. I jest to świetny sposób do zapoznania się z nowościami oraz profesjonalnymi produktami do higieny jamy ustnej.

Aby otrzymać darmowe próbki past do zębów należy być stomatologiem. Formularz wymaga podania licencji lekarskiej aby dokonać skutecznej rejestracji oraz zamówienia próbek:

  • Próbki Elmex
  • Próbki Meridol
  • Próbki Colgate

Sama okazja z bezpłatnymi próbkami co prawda dedykowana jest dla profesjonalistów – dentystów, protetyków i stomatologów, ale podczas najbliższej wizyty w gabinecie zapytajcie swojego dentystę o pakiet darmowych próbek. Na pewno takowe mają!

Przykładowy pakiet próbek, który otrzymałem od stomatologa podczas wizyty:

próbka pasty meridol

Firma Colgate

Colgate-Palmolive Company to amerykański międzynarodowy koncern produkujący artykuły gospodarstwa domowego, mydło, detergenty, pasty i szczoteczki do zębów. Prowadzi działalność w ponad 200 krajach na całym świecie. Firma została założona w 1806 roku, a jej główna siedziba mieści się w Nowym Jorku. Obecnie zaliczana jest do wiodących producentów z kategorii zdrowia jamy ustnej, pielęgnacji ciała oraz środków czystości.

Darmowe próbki Colgate info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
6
Lubię to
3
Kocham
2
Zmieszany
0
Wrr
7
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Dzień dobry,
    uwielbiam rozpieszczać pacjentów naszego ośrodka różnymi promocjami, upominkami wobec czego chciałabym dopytać o możliwość otrzymania dowolnych próbek dla pacjentów ośrodka medycznego?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki