Darmowe próbki

Darmowe próbki pasty do zębów Colgate, Elmex i Meridol

colgate darmowe produkty do higieny jamy ustnej i zębów

Colgate dla stomatologów prowadzi regularne szkolenia z zakresu higieny i ochrony jamy ustnej. Dla uczestników ich programu edukacyjnego przewidział nie tylko materiały szkoleniowe, ale także i darmowe próbki.

W ramach akcji Colgate Professional oraz Colgate Talks, firma dystrybuuje i prowadzi akcję samplingową skierowaną do stomatologów, którzy chcą pozyskać darmowe próbki pasty do zębów i innych produktów stomatologicznych dla swoich pacjentów.

darmowe próbki pasty elmex meridol colgate

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Sam wielokrotnie otrzymywałem próbki takich past podczas wizyty u dentysty. I jest to świetny sposób do zapoznania się z nowościami oraz profesjonalnymi produktami do higieny jamy ustnej.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Aby otrzymać darmowe próbki past do zębów należy być stomatologiem. Formularz wymaga podania licencji lekarskiej aby dokonać skutecznej rejestracji oraz zamówienia próbek:

  • Próbki Elmex
  • Próbki Meridol
  • Próbki Colgate

Sama okazja z bezpłatnymi próbkami co prawda dedykowana jest dla profesjonalistów – dentystów, protetyków i stomatologów, ale podczas najbliższej wizyty w gabinecie zapytajcie swojego dentystę o pakiet darmowych próbek. Na pewno takowe mają!

Przykładowy pakiet próbek, który otrzymałem od stomatologa podczas wizyty:

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

próbka pasty meridol

Firma Colgate

Colgate-Palmolive Company to amerykański międzynarodowy koncern produkujący artykuły gospodarstwa domowego, mydło, detergenty, pasty i szczoteczki do zębów. Prowadzi działalność w ponad 200 krajach na całym świecie. Firma została założona w 1806 roku, a jej główna siedziba mieści się w Nowym Jorku. Obecnie zaliczana jest do wiodących producentów z kategorii zdrowia jamy ustnej, pielęgnacji ciała oraz środków czystości.

Darmowe próbki Colgate info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
4
Lubię to
2
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
7
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki