Darmowe próbki

Darmowe próbki perfum Chanel Chance Eau Fraiche

darmowe próbki perfum chanel

DYSKUSJA

Chanel rozdaje próbki niesamowitych perfum z kolekcji Chance Eau Fraiche. Poniżej prezentujemy sposób zamówienia darmowych próbek.

Perfumy Chanel Chance Eau Fraiche to woda toaletowa dla kobiet. Zapach Chanel Chance Eau Fraîche zaprezentowano po raz pierwszy w 2007 roku i od tego czasu na całym świecie pokochały go kobiety ceniące francuską elegancję. Według opisu producenta jest kwintesencją radości, która wręcz emanuje z designerskiego flakonu tego legendarnego francuskiego zapachu. Żywe, energiczne nuty są symbolem nowych okazji, którym nie powinnaś pozwolić uciec, podobnie jak sama Coco Chanel.

Głowa: cytryna, piżmo

Serce: hiacynt, jaśmin

Podstawa: bursztyn, drzewo, wetiweria

Perfumy dostępne są w większości perfumerii w Polsce. Średnia cena to ok. 800 PLN / 100 ml (szok!).

darmowe próbki perfum Chanel Chance Eau Fraiche

Aby zamówić darmowe próbki perfum Chanel Chance Eau Fraiche należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zamówienia próbki. Organizator w formularzu wymaga podania niezbędnych danych do zrealizowania przesyłki jak imię, nazwisko, adres zamieszkania (ulica, numer domu, kod pocztowy, miasto). Po prawidłowym przesłaniu formularza zamówienia próbek powinien wygenerować się order number (numer zamówienia).

Próbki Chanel powinny zostać dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 2-3 tygodni. Przesyłka jak i same próbki Chanel Chance Eau Fraiche są darmowe i odbiorca nie ponosi żadnych kosztów.

Uwaga: czasami może wyświetlić się komunikat, że „Zamówienie zostało już zrealizowane”. Warto spróbować później.

O marce Chanel

Chanel to francuski dom mody założony przez Coco Chanel w Paryżu. Marka powstała w 1909 roku. W latach 30. XX wieku ubrania Chanel cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród wyższych sfer. Pokazywały się wszystkie księżniczki europejskie, łącznie z wielką księżną Marią i baronową Henrykową de Rothschild. Wkrótce o kreacje Chanel upomniało się Hollywood.

Darmowe próbki Chanel info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
44
Lubię to
17
Kocham
14
Zmieszany
11
Wrr
16
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

11 Komentarze

 1. Czy komuś się udało zamówić? ja próbuje i ciągle ze juz zamówione hihi

 2. Bardzo chętnie skorzystam z próbek iwytestuje

 3. szukam tego jedynego zapachu

 4. Ja tez probuje codziennie po kilka razy i nie da sie :-(

 5. uwielbiam chanelki ten nonszalancki zapach

 6. A na jakiej stronie można zamówić próbki?

 7. chętnie wypróbuję

 8. […] Jean Paul Gaultier rozdaje darmowe próbki. W akcji samplingowej można zamówić darmową próbkę najnowszym perfum Jean Paul Gaultier Gaultier Divine. Niedawno informowaliśmy Was o próbkach Yves Saint Laurent i Chanel. […]

 9. […] próbki perfum. Niedawno informowaliśmy Was o próbkach Jean Paul Gaultier, Yves Saint Laurent i Channel. Tym razem okazja dotyczy perfum Prada […]

 10. chciałabym stestowa. próbki perfum
  poznać ich zapach

 11. Bardzo proszę o przesłanie mi darmowych próbek,chciałabym zmienić zapach a gdy jestem w perfumerii,trudno się zdecydować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki